Чарлі Кокс повернеться до ролі Шибайголови у кіновсесвіті Marvel

Багато людей сприймає серіали за коміксами Marvel від Netflix 2015-2019 рр. як такий собі окремий всесвіт, однак за анонсами і невеликим натяками це той самий MCU (Marvel Cinema Universe, тобто той самий кіновсесвіт Marvel). Однак останні не дуже згадували події серіалів від Netflix у іншій своїй продукції, в результаті чого шанувальники давно почали хвилюватись, що Marvel може забути, або заплющити очі на те, що це теж їх всесвіт. Ці побоювання посилились ще більше, коли серіали, що були створені у співробітництві з Netflix, врешті решт закрили у 2018-2019 рр. і Marvel не мали права використовувати після цього напрацювання Netflix щонайменше два роки.

Особливо хвилювались прихильники “Шибайголови” (Daredevil), який показував стабільно високі результати за переглядами та зажив неабиякої слави. Втім, у нещодавній бесіді з виданням CinemaBlend головний “архітектор” кіновсесвіту, продюсер Кевін Файґі, остаточно підтвердив що виконавець ролі сліпого адвоката-ніндзя з пекельної кухні, Чарлі Кокс, повернеться до своєї культової ролі:

Коли і якщо ми побачимо Шибайголову у майбутніх проєктах так, його буде грати Чарлі Кокс. Де, як і коли це станеться — побачимо.

Останнє речення виглядає так, ніби Marvel ще не мають планів на Метта Мердока, однак це може бути спосіб вгамувати хоча б на кілька тижнів нескінченні чутки щодо довгооочікуванного повернення персонажів серіалу. Основні з них точаться щодо появи Мердока як адвоката Пітера Паркера у “Людина-Павук: Додому шляху нема” (Spider-Man: No Way Home), але існує також інформація про те, що Вінсент Д’Онофріо може повернутись до ролі одного з архіворогів Шибайголови, Вілсона “Цебе” Фіска у новому марвелівському серіалі від Disney+ — Hawkeye.

Читайте також

Кого показали у першому трейлері серіалу “Жінка-Галк”

She-Hulk

Перший епізод нового сезону LOVE, DEATH and ROBOTS вже можна подивитись абсолютно безкоштовно

love death + robots volume 3

Netflix безкоштовно виклали на YouTube нову серію “Любов, смерть і роботи”

Love Death + Robots

Netflix показав перші кадри аніме по Cyberpunk

Cyberpunk: Edgerunners

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Netflix

Стало відомо коли “Носоріг” Олега Сенцова з’явиться на Netflix

Сергій Філімонов

Новий сезон серіалу “Любов, смерть і роботи” отримав дату релізу

Love, Death and Robots

Netflix відкриває виробниче представництво у Варшаві

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: