Доповнення Hearthstone — Blackrock Mountain прибуло

222

Перше крило нового доповнення “Blackrock Mountain” в Hearthstone: Heroes of Warcraft відкрилося! Нова пригода дозволить гравцям перемогти масу відомих своїм запальним характером супротивників, що мешкають в п’яти крилах залитого магмою підземелля. Ті з вас, хто не злякається палючої спеки, зможуть поповнити свою колекцію новими картами.

Гравців закинуть в епіцентр протистояння могутніх сил, що борються за владу над легендарною горою. В її глибоких надрах героям належить битися з безліччю сильних супротивників, серед яких — вогняні елементалі, дворфи з клану Чорного Заліза, дракони, а також легендарні лиходії з всесвіту Warcraft (наприклад, Повелитель Вогню Рагнарос). Ті, хто зуміє перемогти їх, отримають гідну нагороду:

Ми підготували особливі палаючі карти, створені за мотивами Чорної гори та її мешканців (всього їх 31). Ці карти відкриють перед вами безліч нових тактичних прийомів для поєдинків у Hearthstone.

У Blackrock Mountain вам потрібно мислити нестандартно і підшукувати нові стратегічні рішення для кожного опонента. Нам дуже цікаво подивитися, яке застосування гравці знайдуть новим картам, коли освояться з новими елементами ігрової механіки доповнення.”

— повідомляє Майк Морхайм, генеральний директор і співзасновник Blizzard Entertainment.

Глибини “Чорної гори”, перше крило пригоди, можна відвідати вже сьогодні, а наступні будуть відкриватися раз на тиждень протягом квітня. Вартість кожного крила складе 700 внутрішньоігрових золотих монет або 130 гривень на PC і планшетах з Windows і Android, а на iPad — 165 гривень. Ті гравці, які мають намір штурмувати всю Чорну гору, зможуть придбати все доповнення відразу за 460 гривень для PC і планшетів з Windows і Android або 580 гривасиків для iPad.

Доповнення доступне від сьогодні, 3 квітня, в Північній і Південній Америці, Європі та Азії. Незабаром Hearthstone: Heroes of Warcraft з доповненнями вийдуть також у версії для смартфонів. Більш детальну інформацію про гру ви знайдете на сайті www.playhearthstone.com.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal