Доповнення Hearthstone — Blackrock Mountain прибуло

222

Перше крило нового доповнення “Blackrock Mountain” в Hearthstone: Heroes of Warcraft відкрилося! Нова пригода дозволить гравцям перемогти масу відомих своїм запальним характером супротивників, що мешкають в п’яти крилах залитого магмою підземелля. Ті з вас, хто не злякається палючої спеки, зможуть поповнити свою колекцію новими картами.

Гравців закинуть в епіцентр протистояння могутніх сил, що борються за владу над легендарною горою. В її глибоких надрах героям належить битися з безліччю сильних супротивників, серед яких — вогняні елементалі, дворфи з клану Чорного Заліза, дракони, а також легендарні лиходії з всесвіту Warcraft (наприклад, Повелитель Вогню Рагнарос). Ті, хто зуміє перемогти їх, отримають гідну нагороду:

Ми підготували особливі палаючі карти, створені за мотивами Чорної гори та її мешканців (всього їх 31). Ці карти відкриють перед вами безліч нових тактичних прийомів для поєдинків у Hearthstone.

У Blackrock Mountain вам потрібно мислити нестандартно і підшукувати нові стратегічні рішення для кожного опонента. Нам дуже цікаво подивитися, яке застосування гравці знайдуть новим картам, коли освояться з новими елементами ігрової механіки доповнення.”

— повідомляє Майк Морхайм, генеральний директор і співзасновник Blizzard Entertainment.

Глибини “Чорної гори”, перше крило пригоди, можна відвідати вже сьогодні, а наступні будуть відкриватися раз на тиждень протягом квітня. Вартість кожного крила складе 700 внутрішньоігрових золотих монет або 130 гривень на PC і планшетах з Windows і Android, а на iPad — 165 гривень. Ті гравці, які мають намір штурмувати всю Чорну гору, зможуть придбати все доповнення відразу за 460 гривень для PC і планшетів з Windows і Android або 580 гривасиків для iPad.

Доповнення доступне від сьогодні, 3 квітня, в Північній і Південній Америці, Європі та Азії. Незабаром Hearthstone: Heroes of Warcraft з доповненнями вийдуть також у версії для смартфонів. Більш детальну інформацію про гру ви знайдете на сайті www.playhearthstone.com.

Читайте також

Утер повертається у новому трейлері Shadowlands

Померлого кіберспортсмена World of Warcraft увічнили у грі

World of Warcraft Reckful

BlizzCon 2020 скасовано!

Diablo 3 могла бути значно похмурішою

Diablo III 2005

Ремастер Diablo II побачить світ до кінця 2020 року

Diablo 2

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

У Hearthstone вперше з моменту виходу з’явиться новий герой

Hearthstone

У Overwatch розпочалася нова подія зі “сюжетними” завданнями

overwatch

Популярне