web analytics

Дослідіть бездонний замок у новій українській грі Infinity Castle Dungeon

Як багато з вас наважувалися пограти у хардкорні режими, де у вас є всього одне життя? Достатньо? Тоді готуйтеся, бо зовсім скоро вийде гра від українського розробника Morty’s — Infinity Castle Dungeon, де вам доведеться оберігати власне життя у нескінченній битві.

Infinity Castle Dungeon – це гардкорний роуґлайк. У вас є лише 1 життя та нескінченний замок, де всі битви відбуваються в реальному часі. Локації генеруються процедурно, тому кожна подорож не буде схожа на іншу. Гравцю доведеться поверх за поверхом боротися за своє життя, шукати корисні артефакти та пам’ятати, що головною цілю є вижити і спуститися так глибоко, наскільки це можливо.

Генерація лабіринту відбувається наступним чином: кожен поверх створюється з кімнат, як в The Binding of Isaac, тільки алгоритм інший. Кількість кімнат визначається як 4 + 2 * «Номер поверху». В грі присутні декілька типів кімнат:

  1. Стартова – в ній завжди лежить зброя на початку (в майбутньому ще буде багаття, де гравець зможе прокачуватися та збирати камені для відкриття фінального порталу)
  2. Базова – прохідна кімната з ворогами та ящиками, де основна задача це знайти як можна більше вигоди (зілля, предмети).
  3. Івент – кімната яка зачиняється при потраплянні в неї і гравцю доведеться пройти обов’язковий івент (хвилі ворогів, боси тощо) після якого чекає обов’язкова нагорода.
  4. З ключем – кімната в якій спавниться ключ від виходу.
  5. З виходом – кімната в якій знаходиться перехід на наступний поверх, але його можна відкрити лише ключем з кімнати з ключем.

Основним ресурсом в бою є енергія. Вона витрачається на Dash та використання магічних паличок. У персонажа є 2-і активні руки якими він може бити лівою і правою рукою відповідно ЛКМ і ПКМ. В ході своєї подорожі гравець може знайти різноманітну зброю: ножі, мечі, лук та магічні палички. Всі вони втрачають свою міцність та можуть зламатися. Ножі та мечі можна підпалити і тоді вони будуть наносити більше шкоди. Зброю можна відремонтувати на кузні. У гравця є Dash, який працює як перекочування в Dark Souls (гравець невразливий).

У гравця є інвентар 6×6 клітинок. Всі предмети мають різку форму, як фігури в мобільній грі «10×10». Максимальний розмір предмету 3×3. Гравець може крутити предмети. Суть в тому щоб зібрати всі предмети так щоб вони та розташувати так, щоб вони влізли в інвентар, щоб отримати максимальний бонус. Гравцю доведеться обирати що забрати, а що залишити.

Розробкою гри займається киянин з псевдонімом Morty і це його дебютний проєкт. Зараз гра проходить завершальний етап альфа-тестування.

Дата виходу запланована на 13 серпня 2024 року. Підтримати автора можна додавши гру до бажаного у Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творець Dead Cells анонсував роуґлайк-екшн про дівчину-якудзу

Tenjutsu

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Анонсовано українську гру Codename: Ocean Keeper — роуґлайк на дні океану

p.ua.codename ocean keeper

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Hades 2 вийшла в дочасному доступі!

hades 2

Творці Don’t Starve випустили в дочасний доступ роуґлайк-бітемап Rotwood

rotwood

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro