DualSense — Sony показала ґеймпад для PS5

Несподівано компанія Sony представила світові ґеймпад наступного покоління — DualSense.

З вигляду він доволі сильно відрізняється від своїх попередників — білий корпус в поєднанні з чорними курками відрізняється від звичної палітри кольорів попередників.
У DualSense появилась краща вібровіддача — haptic feedback, як на сучасних смартфонах. “Завезли” також динамічний опір курків, як у Xbox Controller.

На передній панелі замість знайомої кнопки «Share» з’явилась її наступниця «Create». Вона буде відповідати за певний “інноваційний” спосіб створення ігрового контенту, про який Sony розкаже пізніше.

В DualSense вже вбудовані мікрофони, тому ви зможете користуватися голосовим зв’язком навіть без гарнітури. Світлова панель, яка потрібна не тільки для PS VR і моушн-контролю, змінила місце розташування — тепер вона знаходиться під сенсорною панеллю, підсвічуючи її по боках.

Також, як можна побачити по фото, контролер буде заряджатися та підключатися до консолі через USB type C.

Андрій Бабин

Геймер зі стажем у ціле життя. Ветеран порталу PlayUA.

  • ну і відразу ряд можливих проблем:
    1) через багатошаровість пластика якщо не відразу то після першої чистки буде скрипіти
    2) звук мікрофону як з дупи
    3) щілини між сенсорною панеллю і корпусом рай для сміття
    4) залишились безсенсовні динамік з сенсорною панеллю
    5) якщо стікі як в дш4 тоді відразу можна замовляти накладки або запасні
    Висновок: ні в якому разі не брати на старті і слідкувати за надійністю

  • Форма більше XBox контролер нагадує ніж старі версії.

      • Роги ґеймпада Соні завжди були впізнаваними і читалися навіть по силуету.
        А заокруглені боки — давня фішка падів Xbox. Саме тому спільнота зараз так бурхливо реагує, бо на "іконічному" рівні сприйняття ґеймпад PS4 перестав бути самим собою. Ба більше, він не отримав натомість якусь іншу силуетну своєрідність, а став подібним до того, чому завжди протиставлявся.

        Не знаю, я такі речі чомусь дещо болісно сприймаю, бо навіть хай воно буде і триста разів красивим — це втрата часточки ідентичності та спадку всього бренду PlayStation.

        • Смішно читати, чесне слово.
          Якесь дитинство і суперечки між представниками різних шкіл за форму носів у туфель. Для мене контролер від ПС4 є найзручнішим. Але якщо така форма з напів круглими боками є більш ергономічною, то перейняти її це круто і правильно.
          Я прихильник консолей Соні з моменту виходу ПС1, але мене чомусь ніяк не трігурнуло на "зраду". Прекрасний футуристичний дизайн! По ньому я вже можу уявляти варіанти дизайну ПС4. Тому говорити про втрату ідентичності в той час як він зберіг тачпад і всі розташування кнопок, якось ... безглуздо.

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.