Джон Карпентер хоче екранізувати Dead Space і писати музику для відеоігор

На дворі жовтень, виходить “Гелловін. Кінець” (Halloween Ends), а це означає підвищену увагу преси до легендарного режисера, композитора та геймера Джона Карпентера. Інтерв’ю яке Карпентер нещодавно дав виданню AV Club, тим не менш, істотно зайшло на територію відеоігор, яким 74-річний живий класик присвячує, як відомо, істотну частину свого вільного часу.

Серед іншого журналіст Вільям Г’юз дізнався, що Карпентер не зміг пройти The Last of Us 2 (застряг на генераторі), не грав в Elden Ring (але після інтерв’ю заінтригований спробувати), а також отримував листи від свого палкого шанувальника — Хідео Коджіми. Сам Карпентер, до речі, чомусь не грав у ігри серії Metal Gear, але вони подобаються його сину, композитору та музиканту Коді Карпентеру.

Дві найбільші новини з цього інтерв’ю стосуються бажання Карпентера працювати над відеоіграми та їх адаптаціями. По-перше, Карпентер зізнався, що з задоволенням написав би музику до відеогри, але досі якось ніхто не пропонував. Принаймні останнім часом, бо у 1998 році Карпентер написав музику до The Sentinel Returns. Окрім того він встиг попрацювати над озвучкою гри за власним фільмом The Thing у 2002 році (яку зайвий раз похвалив у цьому інтерв’ю) та F.E.A.R. 3 (де окрім консультацій з приводу сюжету став оповідачем за кадром).

По-друге, Карпентер зізнався що є палким шанувальником всіх без виключення ігор франшизи Dead Space і погодився б працювати над екрнізацією. Ймовірно, не тільки в якості композитора, а навіть і в якості режисера, про що він між іншим, вже думав у 2013 році, даючи тоді інше інтерв’ю для Game Informer. Якщо Карпентеру дадуть таку можливість, то це стане першою режисерською повнометражною режисерською роботою метра з 2010 року, хоча кліпи які Карпентер зафільмував у 2016-2017 кажуть про те, що майстер ще має натхнення та хист до режисури. Окремо слід відмітити сюжетний кліп на тему з культового фільму “Крістіна” (Christine).

Саме цим фільмом (якому наступного року виповниться 40 років) надихався режисер Девід Ґордон Ґрін для чергового продовження іншої Карпентерівської класики. “Гелловін. Кінець” (Halloween Ends), який відсьогодні (13 жовтня) вже можна подивитись в українських кінотеатрах (на день раніше ніж в США!) має одобрення з боку самого Карпентера (який знову написав музику до фільму), хоча в тому ж-таки інтерв’ю для AV Club Карпентер зазначив, що намагався в режисуру Ґордона Ґріна не втручатись, але дуже її схвалює. Минулорічний “Гелловін вбиває” (Halloween Kills) майстру теж сподобався. І не тільки йому, про що можна дізнатися з нашого огляду.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dead Space, Outlast, Dredge — Яку горор-гру придбати на знижках «Страшно в Steam: помста»?

steam scream the revenge

Стартувало попереднє замовлення гри «Істота» за мотивами фільму Джона Карпентера

Істота

Розробники Lords of the Fallen нізащо не використовуватимуть Denuvo

lords of the fallen

Джон Карпентер повернувся до режисури і це одразу серіал

Джон Карпентер

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Вантажте Dead Space Demake, аби помандрувати «Ішімурою» з PS1

dead space demake

The Coalition шукає фахівців для роботи над новою Gears of War

Gears 5

EA таки планує ремейк усієї трилогії Dead Space. Наче хтось сумнівався

Dead Space

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: