Екранізацію Five Night at Freddy’s почнуть знімати навесні

Фанати серії ігор Five Night at Freddy’s вже не один рік чекають на вихід екранізації, яку колись було анонсовано. І ось автор серії Скотт Коутон нещодавно зробив оновлення стосовно стану фільму за мотивами. Він разом із продюсерами певний час розглядав різні варіанти сюжету, їх назбиралося аж 9 штук.

Кожен був по-своєму унікальним і мав цікаві речі, але від них довелося відмовитися з різних причин. Найкращим виявився десятий за рахунком. За словами Скотта, він поєднує у собі все найцікавіше зі своїх попередників і має хороший центральний сюжет. На жаль, подробицями сценарію з нами автор не поділився: відомо лише, що він носить кодову назву “Майк”.

Автори проекту вже визначилися зі сценарієм, який влаштовує їх у плані жаху та цікавості й працюватимуть з ним. А оскільки сценарій нарешті затверджено, то можна і просуватися далі. Наступним кроком будуть безпосередньо зйомки. Їх запланували на весну 2021 року.

Нагадуємо, що раніше екранізацію Five Nights at Freddy’s неодноразово відкладали. Причиною стали творчі розбіжності між автором серії та іншими співтворцями фільму. Але нарешті всі дійшли до згоди, тож сподіватимемося, що ми отримаємо хороший фільм.

Читайте також

PlayNews #296 — Total War Saga, Overwatch…

Трилогію Five Nights at Freddy’s екранізують

У PUBG з’явиться нова мапа, автівка та зброя

PUBG

Стали відомі подробиці події A Pirate’s Life у Sea of Thieves

Sea of Thieves

Розігруємо мерч мультфільму “Лука”

У липні EA анонсує нову Dead Space. Перевидання трилогії поки під сумнівом

Джордж Р.Р. Мартін: «Elden Ring — це продовження Dark Souls»

Сайт для кастомізації ґеймпадів Xbox Series знову запрацював

Xbox

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: