Екранізацію Five Night at Freddy’s почнуть знімати навесні

Фанати серії ігор Five Night at Freddy’s вже не один рік чекають на вихід екранізації, яку колись було анонсовано. І ось автор серії Скотт Коутон нещодавно зробив оновлення стосовно стану фільму за мотивами. Він разом із продюсерами певний час розглядав різні варіанти сюжету, їх назбиралося аж 9 штук.

Кожен був по-своєму унікальним і мав цікаві речі, але від них довелося відмовитися з різних причин. Найкращим виявився десятий за рахунком. За словами Скотта, він поєднує у собі все найцікавіше зі своїх попередників і має хороший центральний сюжет. На жаль, подробицями сценарію з нами автор не поділився: відомо лише, що він носить кодову назву “Майк”.

Автори проекту вже визначилися зі сценарієм, який влаштовує їх у плані жаху та цікавості й працюватимуть з ним. А оскільки сценарій нарешті затверджено, то можна і просуватися далі. Наступним кроком будуть безпосередньо зйомки. Їх запланували на весну 2021 року.

Нагадуємо, що раніше екранізацію Five Nights at Freddy’s неодноразово відкладали. Причиною стали творчі розбіжності між автором серії та іншими співтворцями фільму. Але нарешті всі дійшли до згоди, тож сподіватимемося, що ми отримаємо хороший фільм.

Читайте також

PlayNews #296 — Total War Saga, Overwatch…

Трилогію Five Nights at Freddy’s екранізують

EA відкрили нову студію для роботи над серією Skate

Full Circle

Indie Cup W’21 стартував!

Стали відомі ігри для підписників PS Plus на лютий

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Warner Bros. показали нові кадри The Suicide Squad, Mortal Kombat, Space Jam 2, Godzilla vs. Kong та інших фільмів

Продовження фільму “Розкарадачка гробниць” отримало нову режисерку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: