Екранізацію Five Night at Freddy’s почнуть знімати навесні

Фанати серії ігор Five Night at Freddy’s вже не один рік чекають на вихід екранізації, яку колись було анонсовано. І ось автор серії Скотт Коутон нещодавно зробив оновлення стосовно стану фільму за мотивами. Він разом із продюсерами певний час розглядав різні варіанти сюжету, їх назбиралося аж 9 штук.

Кожен був по-своєму унікальним і мав цікаві речі, але від них довелося відмовитися з різних причин. Найкращим виявився десятий за рахунком. За словами Скотта, він поєднує у собі все найцікавіше зі своїх попередників і має хороший центральний сюжет. На жаль, подробицями сценарію з нами автор не поділився: відомо лише, що він носить кодову назву “Майк”.

Автори проекту вже визначилися зі сценарієм, який влаштовує їх у плані жаху та цікавості й працюватимуть з ним. А оскільки сценарій нарешті затверджено, то можна і просуватися далі. Наступним кроком будуть безпосередньо зйомки. Їх запланували на весну 2021 року.

Нагадуємо, що раніше екранізацію Five Nights at Freddy’s неодноразово відкладали. Причиною стали творчі розбіжності між автором серії та іншими співтворцями фільму. Але нарешті всі дійшли до згоди, тож сподіватимемося, що ми отримаємо хороший фільм.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У мережу злили трейлер нової Five Nights at Freddy’s, і творець серії цьому тільки радий

Five Nights at Freddy's

Indie World Showcase показала Oxenfree 2 та інші новинки

Oxenfree II

Екранізація Five Nights at Freddy’s втратила режисера

Five Nights at Freddy's

PlayNews #296 — Total War Saga, Overwatch…

Трилогію Five Nights at Freddy’s екранізують

У Baldur’s Gate 3 модифікації працюватимуть на усіх платформах

baldur's gate 3 20230915171910

Розробники серії SteamWorld втратили 60 млн доларів за 2023 рік

steamworld headhunter

Suicide Squad: Kill the Justice League не виправдала очікувань Warner Bros., проте гру продовжать розвивати

suicide squad harley

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: