web analytics

Embracer Group закрила розробників провального перезапуску Alone in the Dark

Студія Pieces Interactive, що створила минулорічний (і, на жаль, провальний) перезапуск Alone in the Dark (наш огляд) закрилася, про що з’явилася відповідна інформація на їхній сторінці в соцмережі X і офіційному сайті.

Компанія Pieces Interactive почала свій шлях в 2007 з мобільними іграми Puzzlegeddon, Robo Surf і Fret Nice. У 2015 році вони перейшли до більш масштабних проєктів із релізом Magicka 2. Оригінал створили автори цьогорічного хіта Helldivers 2 – Arrowhead, проте видавництво Paradox Interactive не захотіло продовжувати контракт із ними, бо з’явилися суперечками у розділення прибутків від дуже успішного оригіналу.

У серпні 2017 року THQ Nordic придбали Pieces Interactive за 2,8 млн шведських крон (351 тис. доларів США за тодішнім курсом і десь 398 тис. із поправкою на інфляцію). Під їх патронатом вийшли такі ігри як Titan Quest: Atlantis, Titan Quest: Ragnarök і перезапуск Alone in the Dark (2024). Останній проєкт став буквально таким же і для студії, оскільки продажі гри не виправдали очікувань видавництва. У кінці квітня в компанії пройшли звільнення, а зараз Pieces Interactive остаточно закрили.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Tencent закриває ігросервіс Synced через рік після випуску

Synced

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Анонсовано Shift 87, горор про дослідження аномалій (не на ЧАЕС)

shift87

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

За 2023 фінансовий рік SEGA лише втратила 41 000 000$

sonic