web analytics

End of the Line — фан-фільм за мотивами TF2

Не часто фанати ігор здатні створити справді цікаві і оригінальні видива за мотивами улюблених ігор. Однак Джейм МакВінні зрежисував і зафільмував у Source Filmmaker справді неповторну короткометражку End of the Line (Кінець шляху) за мотивами фрітуплейного шапкогенератора Team Fortress 2. У короткометражці є все: шалений екшн, голівудська драма і добірний TF2-гумор. Фанатам — дивитися обов’язково, нефанатам — подивитися і негайно зафанатіти від гри.

І хоч анімація подекуди кульгає на одне око, все ж технічне виконання на дуже високому рівні. А оскільки автор викрутився із нестачі оригінальних голосів для озвучення короткометражки, зробивши її просто німою, то й нема потреби нам дублювати її українською. Настрашеним всюдисущою англійською мовою теж можна дивитися. Ви майже все зрозумієте, окрім хіба що того, що [СПОЙЛЕР] Червоні захищали не лише свою базу, а також крамницю котиків, сиротинець і котячий сиротинець від підступної атаки Синіх. [КІНЕЦЬ СПОЙЛЕРА]

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

Team Fortress 2 побила рекорд онлайну й перегнала Apex Legengds у ТОП-5 Steam

Team Fortress 2

Досі не бачені мапи, моделі, PSD та VMF файли: Ентузіаст злив купу ассетів з проєктів Valve

Team Fortress 2

Шанувальники Team Fortress 2 власноруч зробили в грі подію на підтримку України

Team Fortress 2

У Team Fortress 2 новий рекорд онлайну, без ботів не обійшлося

Team Fortress 2

У Team Fortress 2 запустили різдвяну подію

team fortress 2

Team Fortress 2 побила свій рекорд онлайну. Вперше за 13 років!

team fortress 2

Відеоогляд Overwatch