Team Fortress 2 побила рекорд онлайну й перегнала Apex Legengds у ТОП-5 Steam

12 липня Valve на офіційній сторінці Team Fortress 2 опублікувала повідомлення про вихід масштабного оновлення до гри, яке додає безліч нового контенту і цікавинок у проєкт, у тому числі від спільноти. Після цього у грі, яка була випущена ще 2007 року, піковий онлайн користувачів підскочив вдвічі і сягнув 247 449 осіб. В результаті, Team Fortress 2 увірватись у ТОП-5 найпопулярніших ігор у Steam. Наразі гра посідає 4 місце, поступившись лише таким онлайн-гігантам, як Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive і PUBG: BATTLEGROUNDS.

У доповнення, крім виправлення деяких помилок і загальних покращень, увійшли 14 нових карт: Sharkbay, Rotunda, Phoenix, Cashworks, Venice, Reckoner, Sulfur, Hardwood, Pelican Peak, Selbyen, VSH Tiny Rock, VSH Distillery, VSH Skirmish і VSH Nucleus. Також Valve додали і косметичні дрібнички. У грі з’явився Summer 2023 Cosmetic Case, який містить 25 нових предметів від спільноти. Ще стали доступними 6 глузувань, 20 нових незвичайних ефектів і 10 бойових фарб.

Оновлення застосується автоматично, коли ви запустите гру. А якщо Team Fortress 2 ще немає у вашій бібліотеці, ви можете безкоштовна забрати її у Steam.

У Team Fortress 2 гравцям належить, вибравши одного із 9 унікальних і харизматичних героїв, зійтись у кровопролитній битві з іншими гравцями, щоб перемогти та знищити їх. Для цього вам будуть доступні безліч видів зброї, які можна купувати, збирати і обмінювати. Гра має 93% позитивних відгуків.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Dying Light 2

Автори Disco Elysium скасовують доповнення X7 та скорочують 25% працівників

Disco Elysium

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

S1mple: «Я би ніколи не перейшов у Cloud9, коли там є 4 російські гравці»

s1mple wins best csgo player of the decade award

Зробив ідеальний Steam Deck з двох? Steam Deck LCD Vs Steam Deck OLED Vs ROG Ally (Rendaros UA)

deck2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: