Eurogamer: «Не чекайте нової Deus Ex найближчим часом»

Зайнятість Eidos Montréal співпрацею з Marvel та ненадзвичайні продажі Deus Ex: Mankind Divided варто сприймати як перерву в серії, впевнена редакція ігрового порталу Eurogamer.

Незважаючи на потенціальні сюжетні нитки, що лишає нам остання гра серії, та чутки про запланований сюжет Deus Ex: Mankind Divided, який мав поставити крапку в трилогії, що почалася з попередниці Deus Ex: Human Revolution, Eidos Montréal зосередить свої ресурси на інших проектах.

Адам Дженсен, головний герой Deus Ex: Mankind Divided

Надію на амбітну Deus Ex Universe, анонсовану в 2013 році, схоже, треба приховати до дня, коли Square Enix забуде про посередні продажі Deus Ex: Mankind Divided.

Більшість працівників Eidos Montréal зараз працюють над неанонсованою Shadow of the Tomb Raider, презентацію якої випадковий очевидець помітив у монреальському метро. Певна частина студії кинула сили на спільний з Marvel та Crystal Dynamics проект, присвячений Месникам. Окрім цього, лунають чутки про гру за мотивами «Вартових галактики», також розроблювану в співробітництві з відомим видавцем коміксів.

Найголовніше те, що вищенаведені тези — не безпідставні припущення. Представники Eidos Montréal прокоментували оригінальний матеріал так: «Одночасно з розробкою Deus Ex Universe і створенням нового вмісту та оновлень для Deus Ex: Mankind Divided ми разом із Crystal Dynamics і Marvel працюємо над проектом про Месників».

Читайте також

Нас чекає більше мультиплеєру в іграх Eidos Montreal

Eidos Montreal 2

PlayNews #276 — For Honor, TES Online

PlayNews #275 — Deus Ex, DiRT 4…

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

Дизайн-документ Deus Ex злито в Інтернет

Про доповнення до Deus Ex: Mankind Divided

Olash! Історія Deus Ex: Human Revolution

Стріми Deus Ex: Mankind Divided | ЗАПИС