Fahrenheit: Remastered — HD-перевидання оригіналу?

На прилавках найбільшого інтернет-магазину Amazon з’явилась нова пропозиція під назвою Fahrenheit: Remastered. Схоже, це покращене перевидання культової Fahrenheit, що вийшла десять років тому — у 2005 і була розроблена студією Quantic Dream.

Серед опису Fahrenheit: Remastered на Amazon сказано, що гра матиме підтримку сучасних ґеймпадів, поліпшену картинку та можливість перемикатися між оригінальною і оновленою графікою. Проте, ті скріншоти, які там є, аж ніяк не скидаються на щось під назвою “Remastered”. Це більше нагадує модифікований фанатами оригінал. Якщо й справді ремастер продаватиметься із такою графікою, то це ніщо інше, як шахрайство. Також цікаво, що дата релізу призначена вже на 29 січня. Словом, не беремо все на віру, а чекаємо на офіційний анонс розробників.

Слід зауважити, що на початку цього тижня був створений так званий “тизер-сайт”, який дуже схожий на щось, що має стосунок до Fahrenheit.

Семен Брилінський

Менеджер оглядів порталу. Перфекціоніст-аматор. Місцевий набридайло і нагадувальник. Відчуває страх до спойлерів.

  • Хм дійсно якось на Remastered скріншоти не тягнуть. А от підтримка нових геймпадів це круто оскільки в свій час мав проблеми оскільки гра повністю не розпізнавала мій Logitech Chillstream. Ще б в додачу перевидали Omikron:The Nomad Soul взагалі б шикарно було.

  • Кращеб Omikron the nomad soul ремастернули. І видали. Звичайний фаренгейт без проблем можна і зараз на він 7 запустити.

  • Я б пограв. Ця гра свого часу викликала у мене дуже файні враження. Тільки здавалося, що десь посеред розробки у команди розробників закінчилося натхнення і вони почали вживати гриби.

    • Погоджуюсь, дуже круте начало та перша половина гри і дуже бредова кінцівка, як на мене.

  • Heavy Rain на ПК, оце би було щастя.

    Не розумію чому ви це називаєте шахрайством, адже у стімі вона уже декілька років не продається.
    Шахрайство, це коли ти платиш за GTA III вона не запускається, а стімівському саппорту то до лампочки.

    • Шахрайством є продаж гри із незміненою графікою під заголовком Remastered. Ремастер передбачає якісь зміни на краще, бодай HD-текстури. А показані скріни — це просто оригінальна картинка в широкому форматі, який давно у цій грі присутній завдяки модам. Тому або нас хочуть розвести на гроші, або скріни не стосуються цього ремастера. Побачимо 29 січня.

  • Дуже крута іграшка, я її люблю і в той самий час ненавиджу за те, що вона поклала початок КвікТаймІвенту, що тепер пихають тупо всюди.

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

21 годину

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

22 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.