web analytics

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Project CARS 3 хоча й отримала доволі суперечливі відгуки, все ж виявилася прибутковою та продалася відповідно до прогнозів видавництва Codemasters. Тож поява четвертої частини — це лише питання часу. Втім, Ян Белл, голова Slightly Mad Studios (а віднедавна ще й один із директорів Codemasters), нещодавно натякнув, чого варто чекати від ної гри.

За його словами, Project CARS 4 буде найреалістичнішим автосимулятором, який тільки бачило людство. І це стосується як поведінки автомобілів на дорогах, так і взаємодії зі середовищем, яку забезпечить їхній рушій Madness 2.0. Як приклад пан Белл навів листя — мовляв, крони дерев будуть максимально правдоподібними, бо кожен листочок буде повноцінним об’єктом, який відкидатиме власну тінь. До того ж, листя реагуватиме на повітряні потоки від автівок, падатиме на лобове скло тощо.

Скільки разів ми вже чули подібні обіцянки, але зазвичай нічим хорошим вони не закінчувалися. Схоже, інші функціонери Codemasters теж вирішили не розкидатися передчасними обіцянками, бо всі твіти Яна Белла про Project CARS 4 невдовзі було видалено. Такий крок видавництва можна зрозуміти, бо гру ж ніхто офіційно не анонсував. До всього, за право придбати Codemasters зараз змагаються Take-Two і Electronic Arts (щоправда, все поки зводиться до перемоги ЕА) і оскільки потенційна Project CARS 4 теж є одним із активів британського видавництва, то розголошувати її подробиці до закінчення торгів теж навряд чи можна.

Цікаво також:

  • Project CARS 2

    Огляд Project CARS 2

  • Огляд Project CARS

  • Dirt 5

    Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Обидві Project CARS скоро зникнуть із продажу

Дата виходу, трейлер та ВІАР: купа нових деталей про F1 2022

f1 2022 b

[Запис] ЗСУ-допомагальний стрім Grid Legends

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2