Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Project CARS 3 хоча й отримала доволі суперечливі відгуки, все ж виявилася прибутковою та продалася відповідно до прогнозів видавництва Codemasters. Тож поява четвертої частини — це лише питання часу. Втім, Ян Белл, голова Slightly Mad Studios (а віднедавна ще й один із директорів Codemasters), нещодавно натякнув, чого варто чекати від ної гри.

За його словами, Project CARS 4 буде найреалістичнішим автосимулятором, який тільки бачило людство. І це стосується як поведінки автомобілів на дорогах, так і взаємодії зі середовищем, яку забезпечить їхній рушій Madness 2.0. Як приклад пан Белл навів листя — мовляв, крони дерев будуть максимально правдоподібними, бо кожен листочок буде повноцінним об’єктом, який відкидатиме власну тінь. До того ж, листя реагуватиме на повітряні потоки від автівок, падатиме на лобове скло тощо.

Скільки разів ми вже чули подібні обіцянки, але зазвичай нічим хорошим вони не закінчувалися. Схоже, інші функціонери Codemasters теж вирішили не розкидатися передчасними обіцянками, бо всі твіти Яна Белла про Project CARS 4 невдовзі було видалено. Такий крок видавництва можна зрозуміти, бо гру ж ніхто офіційно не анонсував. До всього, за право придбати Codemasters зараз змагаються Take-Two і Electronic Arts (щоправда, все поки зводиться до перемоги ЕА) і оскільки потенційна Project CARS 4 теж є одним із активів британського видавництва, то розголошувати її подробиці до закінчення торгів теж навряд чи можна.

Цікаво також:

  • Project CARS 2

    Огляд Project CARS 2

  • Огляд Project CARS

  • Dirt 5

    Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

Читайте також

Творці GRID Legends назвали дату релізу та показали ґеймплей

GRID Legends

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2

Нова GRID Legends від Codemasters вийде у 2022 році

GRID Legends

Генеральний та фінансовий директори покинули Codemasters

Анонсовано F1 2021. Гру вже можна передзамовити

F1 2021

Зіграйте у DiRT 5 безкоштовно і купіть інші частини зі знижкою

DIRT 5

Нової Need for Speed цьогоріч не буде

Need for Speed Heat

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: