Final Fantasy XVI затримається на пів року через пандемію COVID-19

Розробники Final Fantasy XVI відстають від графіку щонайменше на пів року. Причиною цього стала, звісно ж, пандемія COVID-19 — робота з дому сповільнила комунікацію, і темпи розробки, передусім від аутсорсних студій.

Наокі Йошіда, продюсер Final Fantasy XVI, раніше обіцяв, що до кінця 2021 влаштує показ нового відео з подробицями гри. Однак із цієї причини велика презентація Final Fantasy XVI відбудеться десь навесні. Там нам скоріш за все покажуть остаточний вигляд бойової системи та орієнтовний рівень графіки — бо саме ці речі зараз є пріоритетними для розробників.

Що тішить, спільнота позитивно сприйняла новину про затримку. Наокі Йошіда заслужив собі величезний кредит, адже саме він був творчим керівником і продюсером, який перетворив Final Fantasy XIV з тотального провалу на ледь не найкращу ММО світу, яку навіть припинили продавати через її надвисоку популярність. І зважаючи, що доповнення Shadowbringers та Endwalker до FFXIV теж переживали такі вимушені затримки, гравці готові почекати Final Fantasy XVI не те що пів року, а навіть додатковий рік, якщо зрештою це підвищиться якість релізної версії гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Square Enix стрімко втрачає гроші, але вірить в успіх нових Final Fantasy

final fantasy VII rebirth

«Без SSD не обійтись»: творець Final Fantasy XVI розповів про версію для ПК

Через 10 років після релізу гравець вперше зібрав всі досягнення в Final Fantasy 14

final fantasy 14

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Це майже Devil May Cry: з’явилися перші прев’ю Final Fantasy XVI

final fantasy 16

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Приквел до Final Fantasy VII отримає HD-Ремастер

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

Вихід другої частини Final Fantasy 7 Remake заплановано на «наступну зиму»

final fantasy VII rebirth

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: