Геніальний витвір львівських програмістів поборе і вашу нудьгу, і кремлівські сайти

Як ми вже писали, сучасна війна передбачає справжній фронт у IT-площині. Втім, не обов’язково бути загадковим суперхакером чи геніальним програмістом, щоб допомогти Україні у боротьбі з російською аґресією на цьому фронті. Переважно тому, що обидві категорії знають як долучити вас навіть якщо ви гадки не маєте що таке DDoS-атака і як вона працює. Програмісти зі Львову здатні зробити тяжкий процес навантаження серверів… грою.

На сайті Play for Ukraine (творці якого наполегливо рекомендують заходити на нього українцям виключно через VPN) кожен охочий має змогу докластись до дестабілізації ворожої пропагандистської машини і допомогти “покласти” кілька сайтів. Для цього слід лише зіграти у шкільного рівня числову гру-головоломку 2048.  Один гравець за годину здатен згенерувати більш як 20 000 запитів для блокування роботи ворожих сайтів на кшталт пропагандистських медіа та офіційних веб-представництв армії, яка зараз руйнує українскі міста і вбиває мирних жителів.

Слід також зазначити, що навіть просто залишивши вкладку з грою відкритою ви даєте певне навантаження на ворожі нам сайти. Того ж ефекту можна досягти цим сайтом. Тут не треба робити взагалі нічого, лише залишити відкритою вкладку з ним у браузері.

Якщо вам замало таких іструментів або ви маєте хист до програмування, який дає змогу до більш складних операцій, то вам слід доєднатися до подібної діяльності у Telegram-спільнотах ddos котики та IT ARMY of Ukraine.

Читайте також

“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Том Оделл

Фільм “Довбуш” вийде в широкий український прокат після Перемоги

Довбуш

У CS:GO з’явилися великодки на підтримку України

frooaxgwqaimox2

Легенди комікс-індустрії об’єднались задля допомоги біженцям України

Comics for Ukraine: Sunflower Seeds

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Це бан: Вілла Сміта на 10 років позбавили права бути на “Оскарах”

Кріс Рок

Facebook та Instagram приховують хештеґи #Bucha та #BuchaMassacre

Bucha Massacre

Netflix відкриває виробниче представництво у Варшаві

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: