Геніальний витвір львівських програмістів поборе і вашу нудьгу, і кремлівські сайти

Як ми вже писали, сучасна війна передбачає справжній фронт у IT-площині. Втім, не обов’язково бути загадковим суперхакером чи геніальним програмістом, щоб допомогти Україні у боротьбі з російською аґресією на цьому фронті. Переважно тому, що обидві категорії знають як долучити вас навіть якщо ви гадки не маєте що таке DDoS-атака і як вона працює. Програмісти зі Львову здатні зробити тяжкий процес навантаження серверів… грою.

На сайті Play for Ukraine (творці якого наполегливо рекомендують заходити на нього українцям виключно через VPN) кожен охочий має змогу докластись до дестабілізації ворожої пропагандистської машини і допомогти “покласти” кілька сайтів. Для цього слід лише зіграти у шкільного рівня числову гру-головоломку 2048.  Один гравець за годину здатен згенерувати більш як 20 000 запитів для блокування роботи ворожих сайтів на кшталт пропагандистських медіа та офіційних веб-представництв армії, яка зараз руйнує українскі міста і вбиває мирних жителів.

Слід також зазначити, що навіть просто залишивши вкладку з грою відкритою ви даєте певне навантаження на ворожі нам сайти. Того ж ефекту можна досягти цим сайтом. Тут не треба робити взагалі нічого, лише залишити відкритою вкладку з ним у браузері.

Якщо вам замало таких іструментів або ви маєте хист до програмування, який дає змогу до більш складних операцій, то вам слід доєднатися до подібної діяльності у Telegram-спільнотах ddos котики та IT ARMY of Ukraine.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Epic Games хакери викрали 189ГБ персональних даних

Epic Games Store

Російські хакери викрали листи й документи вищого керівництва Microsoft

російські хакери

Хакера, який злив дані GTA 6, помістили в психлікарню на невизначений термін

p.ua.gta6 lucia

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

Хакери викрали ранню версію Marvel’s Wolverine й вимагають в Insomniac Games 2 млн доларів

marvel s wolverine

Amanita Design віддасть усі зароблені гроші на допомогу Україні

Amanita Design

Держкіно знову намагається знищити Довженко-Центр

реорганізація

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: