Ремастер Ghostbusters: The Video Game вийде всюди… крім Steam

Ghostbusters: The Video Game 2009 року, яку багато хто вважає повноцінною третьою частиною улюбленої франшизи (не в останню чергу тому, що  четвірка головних героїв озвучена акторами оригінального фільму), цього року отримає повноцінний ремастер для всіх ключових платформ: Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Siwtch та ПК. От тільки на комп’ютерах гра продаватиметься винятково в  EGS.

Свого часу гра отримала переважно позитивні відгуки, а також номінувалася на 4 нагороди: Interactive Achievement Award за адаптований сценарій та Spike Video Game Award за кращий акторський склад, кращого актора (Білл Мюррей) і кращу гру за мотивами фільму чи телешоу. Хоча порти на Windows та Xbox 360 мали певні проблеми порівняно з релізом на PlayStation, всі версії користувалися попитом і гра розійшлася тиражем у понад мільйон копій за перший же рік.

10 липня 2020 року світ побачить ще й новий фільм про мисливців від режисера Джейсона Райтмана (сина режисера оригінального фільму, Івана Райтмена), про який поки що не розповідали нічого, навіть назви. На відміну від провального рімейку 2016 року, він буде прямим продовженням перших двох фільмів. Нагадаємо, що крім фільму в 2016 році франшиза зазнала провалу ще й на ниві ігор: студія-розробник FireForge Games збанкрутіла внаслідок випуску гри за франшизою та мала по собі після релізу 12 мільйонів доларів боргів.

Реліз ремастеру Ghostbusters: The Video Game слід очікувати цього року. Дату релізу не повідомляють, але ймовірно його приурочать до виходу фільму або ж влаштують на десяту річницю оригіналу — 16 червня.

Читайте також

Порадник ґеймера: Жовтень 2019

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ghostbusters: The Video Game Remastered вийде у жовтні

Ghostbusters: The Video Game

Відеоогляд фільму «Мисливці на привидів»

Огляд фільму «Мисливці на привидів»

Уперше з 2009 ми не мали фільмів MCU… Зате на підході багато серіалів!

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Популярне