“Мисливці на привидів” з’являться в новому фільмі у повному складі

Рекламна кампанія фільму “Мисливці за привидами: З того світу” (Ghostbusters: Afterlife), який ми нарешті побачимо в листопаді, дуже обережна і виважена. Певною мірою тут прослідковується намагання дистанціюватися від ремейку 2016 року (наш огляд), який не врятували навіть камео всіх ще живих “мисливців”. Не дожив до того фільму лише виконавець ролі Доктора Ігона Спенглера — актор, сценарист (у тому числі перших двох фільмів) та режисер (в останній якості відомий за культовими “Днем бабака” та дилогією “Аналзуй це”) Гарольд Реміс.

Тим більш дивно було бачити що новий фільм, що його знімає син режисера оригінальної дилогії Джейсон Рейтман (культовий режисер сам по собі) приділяє саме Спенглеру багато уваги, зробивши центральними персонажами його онуків та доньку. Сам Реміс завжди був за те щоб з’явитись у продовженні (зокрема повернувшись до ролі у грі 2009 року) і це, як показує новий трейлер фільму, дійсно відбудеться.

Одже, що нового ми маємо в цьому трейлері окрім вже показаних неймовірно милих зефірних морячків? Найбільше відкриття — “мисливці” в повному складі. Ми знаємо що у фільмі з’являться Ден Ейкройд, Білл Мюррей та Ерні Гадсон, однак наприкінці трейлеру ми нарешті бачимо хоч когось з них, хоч і з дуже обережною інтригою “хто б це міг бути?” (це однозначно Рей Вінстон, тобто Ейкройд).

Втім, знайомих обличь в трейлері значно більше, адже у двох сценах персонажі фільму дивляться легендарну першу рекламу контори мисливців, де у тому числі є Гарольд Реміс. Цікаво в цьому те, що вочевидь оригінальний робочий матеріал першого фільм було віднайдено, відреставровано і навіть розширено, тож ймовірність побачити нові кадри з Ремісом сильно зростає, тож рекламою та фото ситуація може і не обмежитись. Давно ходять чутки що невикористаних матеріалів з перших фільмів може вистачити на привид Ігона, чи якийсь гарний і несподіваний флешбек. Щось подібне Sony анонсували ще коли прямий сіквел фільму був у планах у 2014 році.

Крім відважної четвірки у трейлері також з’являється Енні Поттс у ролі Жанін Мелніц. Заявленої у фільмі Сіґурні Уівер поки не видно, зате за Полом Раддом в одному з кадрів женеться не хто-небудь а Зуул, демонічний пес, яким була одержима її персонаж у оригінальному фільмі, Дана Барретт.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

Помер режисер «Мисливців на привидів» Айван Райтман

Айван Райтман

“Мисливці на привидів” повертаються, а разом з ними…

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Ремастер Ghostbusters: The Video Game вийде всюди… крім Steam

Ghostbusters: The Video Game

Відеоогляд фільму «Мисливці на привидів»

Огляд фільму «Мисливці на привидів»

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: