GOG безкоштовно роздає фільм про Kingdom Come: Deliverance

Черговий сюрприз від крамниці GOG.com — підписники їх розсилки мають змогу отримати безкоштовно документальний фільм Deliverance: The Making of Kingdom Come, який розповідає про створення гри Kingdom Come: The Deliverance.  Роздача проходить у вигляді промо-кодів, які надходять на електронну пошту. Слід поспішити активувати код, адже акція закінчиться вже 7 лютого о 16-й годині за Києвом.

Подивитись у 98-хвилинному фільмі дійсно є на що, адже історія створення чеської гри сама по собі є дуже цікавою і незвичною: від ризикованої концепції за яку не хотіли братися великі компанії до кількарічної виснажливої розробки. Що вже казати, якщо одне тільки середньовічне фехтування у грі отримало власну документальну стрічку (теж, до речі, доступну на GOG).

Слід відмітити велику цікавість до Kingdom Come: Deliverance в Україні. Її кульмінацією стала повна україномовна локалізація гри від спілки “Шлякбитраф” (SBT Localization). Придбати гру з нею (надихнувшись фільмом чи просто під настрій) можна, наприклад, у Epic Game Store, а якщо зробити це за цим посиланням, то ви ще й підтримаєте PlayUA.

P.S. Якщо ви не отримуєте розсилку від GOG.com, вам потрібно поставити прапорець у відповідному розділі налаштувань, щоб не проґавити цю та наступні акції:

Читайте також

Встигніть забрати Neurodeck: Psychological Deckbuilder безкоштовно на GOG

Покваптесь безкоштовно забрати Lorelai на GOG!

Отримайте Figment безкоштовно на GOG

Тільки для повнолітніх: на GOG безкоштовна роздача дилогії ігор Biing!

Встигніть безкоштовно отримати Alien Breed Trilogy на GOG!

Alien Breed Trilogy

День Середньовіччя на GOG: безкоштовні цікавинки по Inkulinati і багато знижок

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: