GOG безкоштовно роздає фільм про Kingdom Come: Deliverance

Черговий сюрприз від крамниці GOG.com — підписники їх розсилки мають змогу отримати безкоштовно документальний фільм Deliverance: The Making of Kingdom Come, який розповідає про створення гри Kingdom Come: The Deliverance.  Роздача проходить у вигляді промо-кодів, які надходять на електронну пошту. Слід поспішити активувати код, адже акція закінчиться вже 7 лютого о 16-й годині за Києвом.

Подивитись у 98-хвилинному фільмі дійсно є на що, адже історія створення чеської гри сама по собі є дуже цікавою і незвичною: від ризикованої концепції за яку не хотіли братися великі компанії до кількарічної виснажливої розробки. Що вже казати, якщо одне тільки середньовічне фехтування у грі отримало власну документальну стрічку (теж, до речі, доступну на GOG).

Слід відмітити велику цікавість до Kingdom Come: Deliverance в Україні. Її кульмінацією стала повна україномовна локалізація гри від спілки “Шлякбитраф” (SBT Localization). Придбати гру з нею (надихнувшись фільмом чи просто під настрій) можна, наприклад, у Epic Game Store, а якщо зробити це за цим посиланням, то ви ще й підтримаєте PlayUA.

P.S. Якщо ви не отримуєте розсилку від GOG.com, вам потрібно поставити прапорець у відповідному розділі налаштувань, щоб не проґавити цю та наступні акції:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати психологічний горор The Beast Inside

The Beast Inside

У GOG розпочалася роздача кінематографічної зимової пригоди South of the Circle

South of the Circle

У GOG можна безкоштовно забрати хардкорний фентезійний платформер Caveblazers

caveblazers

У GOG безкоштовно роздають жорстоку метроїдванію Lost Ruins

Lost Ruins

У GOG розпочалася безкоштовна роздача Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: