Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Нещодавно автори Denuvo випустили власний античіт. Doom Eternal стала першою грою, яка використовує дану технологію. Denuvo Anti-Cheat було додано до шутеру від id Software у нещодавньому оновленні.

Технологія використовує драйвер, який має доступ на рівні ядра. Це забезпечує античіту фактично повний контроль над системою. Хоча розробники технології запевнюють, що Denuvo Anti-Cheat працює лише під час гри, багато гравців залишилися незадоволеними.

Користувачі заявили, що зважаючи на доступ античіта до ядра, він може загрожувати системі, адже дозволяє контролювати дії та відкриває декілька вразливостей. Також гравці почали скаржитися на суттєве зниження продуктивності, начебто кількість кадрів/секунду знизилася. Дехто взагалі скаржиться на те, що його антивірус розпізнає Denuvo Anti-Cheat як шкідливе програмне забезпечення. На даний момент ігротворці не прокоментували ситуацію з використанням нової системи захисту від чітерів.

Окрім античіта, у останньому оновленні було додано ще багато цікавого: покращення BATTLEMODE, посилені демони, виправлено недоліки та усунено велику кількість багів у сюжетному режимі, а також з’явилася можливість додати друзів з Bethesda.net.

Читайте також

Стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One

Схоже у Game Pass з’явиться Doom Eternal

Від піратів Mafia: Definitive Edition захищатиме Denuvo

Mafia: Definitive Edition

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Анонсовано перше сюжетне доповнення для DOOM Eternal

Doom Eternal

Doom Eternal отримала нові мапи… і класичний режим графіки

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Популярне