Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Нещодавно автори Denuvo випустили власний античіт. Doom Eternal стала першою грою, яка використовує дану технологію. Denuvo Anti-Cheat було додано до шутеру від id Software у нещодавньому оновленні.

Технологія використовує драйвер, який має доступ на рівні ядра. Це забезпечує античіту фактично повний контроль над системою. Хоча розробники технології запевнюють, що Denuvo Anti-Cheat працює лише під час гри, багато гравців залишилися незадоволеними.

Користувачі заявили, що зважаючи на доступ античіта до ядра, він може загрожувати системі, адже дозволяє контролювати дії та відкриває декілька вразливостей. Також гравці почали скаржитися на суттєве зниження продуктивності, начебто кількість кадрів/секунду знизилася. Дехто взагалі скаржиться на те, що його антивірус розпізнає Denuvo Anti-Cheat як шкідливе програмне забезпечення. На даний момент ігротворці не прокоментували ситуацію з використанням нової системи захисту від чітерів.

Окрім античіта, у останньому оновленні було додано ще багато цікавого: покращення BATTLEMODE, посилені демони, виправлено недоліки та усунено велику кількість багів у сюжетному режимі, а також з’явилася можливість додати друзів з Bethesda.net.

Читайте також

Автори прийдешньої Humankind відмовилися від Denuvo

Humankind

Denuvo тепер майже не впливає на FPS у Resident Evil Village

Resident Evil Village

Оголошено дату проведення та подробиці QuakeCon 2021

QuakeCon

DOOM Eternal отримає режим орди та покращення мультиплеєра

id Software готує перевидання DOOM 3

Всі Doom’и на Nintendo Switch! (Rendaros UA)

Автори DOOM Eternal, попри обіцянки, додали до гри мікроплатежі

DOOM Eternal

Фінальний стрім DOOM Eternal: The Ancient Gods

Doom Eternal

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: