Гравці Doom Eternal обурені античітом Denuvo

Нещодавно автори Denuvo випустили власний античіт. Doom Eternal стала першою грою, яка використовує дану технологію. Denuvo Anti-Cheat було додано до шутеру від id Software у нещодавньому оновленні.

Технологія використовує драйвер, який має доступ на рівні ядра. Це забезпечує античіту фактично повний контроль над системою. Хоча розробники технології запевнюють, що Denuvo Anti-Cheat працює лише під час гри, багато гравців залишилися незадоволеними.

Користувачі заявили, що зважаючи на доступ античіта до ядра, він може загрожувати системі, адже дозволяє контролювати дії та відкриває декілька вразливостей. Також гравці почали скаржитися на суттєве зниження продуктивності, начебто кількість кадрів/секунду знизилася. Дехто взагалі скаржиться на те, що його антивірус розпізнає Denuvo Anti-Cheat як шкідливе програмне забезпечення. На даний момент ігротворці не прокоментували ситуацію з використанням нової системи захисту від чітерів.

Окрім античіта, у останньому оновленні було додано ще багато цікавого: покращення BATTLEMODE, посилені демони, виправлено недоліки та усунено велику кількість багів у сюжетному режимі, а також з’явилася можливість додати друзів з Bethesda.net.

Читайте також

Doom Eternal отримала нові мапи… і класичний режим графіки

Doom Eternal

QuakeCon пройде в онлайні

З Doom Eternal приберуть античіт Denuvo через скарги гравців

Як Мік Ґордон та id Software зіпсували саундтрек Doom Eternal

Doom Eternal

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Fallout Shelter Online порідниться з DOOM Eternal

Fallout Shelter Online

У саундтреці Doom Eternal знайшли великодку

Doom Eternal

Мік Ґордон не писатиме музику для наступної частини DOOM

Мік Гордон

Популярне