Hades II отримає українську локалізацію

Розробники з незалежної студії Supergiant Games сьогодні вночі повідомили, що шукають перекладачів для запланованих локалізацій для Hades II — продовження найкращої гри 2020 року. Серед запотребуваних мов є й українська! Щоправда, вона з’явилася там не одразу.

Спершу Supergiant Games оприлюднили ось цей твіт, де згадали основну частину мов для локалізацій.

Українських гравців обурила наявність там російської мови та відсутність української, бо ж тема з проханням додати до гри українську локалізацію стала найпопулярнішою на форумі гри в Steam, зібравши понад 1200 дописів.

Активність наших твітерян була такою високою, що вже за кілька годин розробники зробили доповнення до попереднього оголошення:

Тепер тільки залишається дізнатися, хто саме перекладатиме гру, бо наші провідні локалізаційні спілки безсумнівно вже відгукнулися на вакансію.

Нагадуємо, що Hades II вийде в дочасному доступі десь упродовж 2023 року. Там, вочевидь, буде орієнтовно чверть усіх 300+ тисяч слів ігрового тексту, тож є досить великі шанси, що в дочасний доступ Steam гра вийде відразу з українською локалізацією.

Що ж, чекаємо!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Hades 2 вийшла в дочасному доступі!

hades 2

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

Фестиваль українських ігор повернеться в Steam у серпні

ukrainian games festival

Manor Lords продалася мільйоном копій всього за 4 дні

manor lords