Продюсер Valorant перейшов у Bungie

Джо Зіглер, ігровий продюсер Valorant, який пропрацював у Riot Games протягом останніх 12 років, приєднався до Bungie. Про це він повідомив на своїй сторінці у Твіттері. Наразі невідомо, над чим Зіглер працюватиме далі.

Про те, що Джо Зіглер покидає Riot Games стало відомо 7 грудня. Тоді він також написав про це у своєму Твіттері. Зараз ж стало відомо, що він знову обійме посаду ігрового продюсера в Bungie, однак невідомо, якого саме проєкту.

Наразі у Bungie є кілька ігор у розробці та Destiny 2. Ймовірно за все, ми можемо відкинути Destiny 2 й звернути увагу на щось у розробці. Однією з розробок Bungie є гра у новому оригінальному всесвіті, яка буде багатокористувацьким екшн шутером. Враховуючи досвід Зіглера у Riot Games та його успіх з Valorant, видається логічним, що він стане виконавчим продюсером саме цього проєкту.

Нагадуємо, що у Bungie також є зареєстрована торгова марка Matter, а у 2019 році вони обіцяли випустити гру поза всесвітом Destiny до 2025. Крім того, цього року Sony придбала Bungie за 3,6 мільярда доларів, а пізніше інвестувала ще 1,2 мільярда, однак подробиць про нові ігри ми так і не отримали.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Керівництво Sony вважає придбання Bungie невдалою інвестицією

marathon

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Творці League of Legends звільняють 11% співробітників та закривають підрозділ Riot Forge

Riot Forge

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм