Інді-розробники створили симулятор вибору книжок на подарунки

Коронавірус позбавляє нас деяких рутинних речей, які вже встигли стати малими задоволеннями. Наприклад, книжкові магазини працюють хіба що в онлайні з доставкою. Однак, відеоігри (як це не рідко буває) приходять на допомогу нужденним бібліофілам. Невеличка браузерна гра The Bookshelf Limbo, від інді-розробника Deconstructeam, покликана передати увесь спектр емоцій, через які людина  проходить, намагаючись підібрати подарунок для батька у книжковому магазині. Вибір книги може вплинути на відносини, тож слід оцінювати книжки не лише за обкладинкою, а почати орієнтуватись у рецензіях і контексті.

Окрім схвальних відгуків пересічних гравців, The Bookshelf Limbo звернула на себе увагу преси. Зокрема, рецензія Майкла Мура для видання The Verge відмічає, що гра дає достатньо шматків “пазлу” для того, щоб почати розуміти персонажів. Надто — помічати паралелі з реальним життям і отримати щось нове для власного емоційного інтелекту. Хоч гра розрахована на півгодинне проходження, багато гравців залишаються в ній надовше.

Скачати гру можна абсолютно безкоштовно на сайті розробника. Окрім того, розслабляючий саундтрек гри від композитора і виконавиці fingerspit можна скачати безкоштовно чи купити на Bandcamp.

 

Читайте також

Історія антиваксів. Переозвучення від AdrianZP

Gamesсom 2021 пройде у онлайн-форматі

gamescom

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth

У Steam знову встановлено новий рекордний онлайн

Steam

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Ще щось не перенесли? Розклад релізів Disney на 2021 рік

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: