Marvel 1602

Наступне відео

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

avatar frontiers of pandora

Інша, Пхеньян та Зоряний Крейсер Мазепа — Дайджест коміксів #14

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Найгірше позаду, от саме у травні для українських видавців коміксів почалася весна. З-під карантинної криги почали активно з’являтися передзамовлення, де-не-де уже розквітли свіжі релізи і повітря сповнене запахом свіженьких коміксів. Гайда дивитися, що нам подарував травень.

Видавництво Vovkulaka презентувало нову українську мальовану історію «Крук», яка перенесе читача у дивне Місто-за-Стіною. Сценарій для «Крука» написав письменник Павло Дерев’янко, автор книжок в жанрі фентезі «Аркан вовків» та «Тенета війни». За малюнок відповідає художниця Анастасія Кобенко. Перший випуск історій заплановано на осінь 2020 року.

З друку вийшов комікс «Відьмак. Прокляття воронів». Нарешті мальовані пригоди Ґеральта отримали продовження українською. Є хороші новини для тих, кому не подобався стиль малюнку перших двох частин. Цього разу він помітно різниться, бо змінився художник. Старт продажів заплановано на третє червня. Поки що відбувається підготовка та розсилка передзамовлень.

Видавництво UA Comix

Видавництво UA Comix потішило фанатів наукової фантастики анонсом коміксу «Зоряний крейсер Мазепа». Заплановано, що це буде здоровезна історія в трьох томах по 300+ сторінок. Її автором виступить Олекса Мельник, а художником — Таня Приймич, малюнок якої ви могли бачити у коміксах «Захисник Вогню» та «Захисник Корони». Зважаючи на об’єм запланованої роботи та те, що сценарій першого тому ще не завершено, орієнтованої дати випуску немає. Таких здоровецьких новинок у нас ще не було.

«Радіант», видавництво Nasha Idea

Видавництво Nasha Idea продовжує наповнювати український ринок мальованих історій манґою. Цього місяця вони аносували вихід обіцяного сьонену — «Радіант». Це робота французького походження, яка отримала визнання в Японії. Серію розпочали у 2013 році і зараз уже опубліковано 12 томів. Дати видання поки немає.

Сет — молодий хлопчина, чаклун-початківець. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь, які раптово з’являються з небес. Хоча через недосвідченість і наївність не все вдається без прикрощів і непорозумінь зі співвітчизниками — мешканцями острівця Помпо Гіллс. Попри те, разом зі своїми друзями та спільниками він подорожує світом у пошуках батьківщини чудовиськ, яка має назву Радіант. Однак він змушений постійно бути насторожі, адже має не лише друзів, серед яких його наставниця чаклунка Альма, а й ворогів, які прагнуть підступно використати неймовірно потужні здібності довірливого чарівника…

Видавництво Рідна Мова

Видавництво Рідна Мова у травні повернуло на полиці магазинів «V значить Vендета» після доопрацювань на виробництві. Нагадаю, що під час друку було допущено помилку, тому частини діалогових бульбашок у коміксі просто не було.

Втім, на цьому проблеми не закінчилися. Отримавши примірники, покупці зауважили, що якість книжки незадовільна. Була погано проведена вклейка нових зошитів у примірники. Незадоволеним результатами залишилося й саме видавництво Рідна Мова. Тому покупці, які замовляли «V значить Vендета» безпосередньо у видавця, отримали листи з вибаченнями. Видавництво пропонує повернути кошти за придбані примірники або ж безкоштовно відправити нові на початку 2021 року, коли вони вийдуть з друку. Наявні повертати не потрібно.

Поки не зрозуміло як проходитиме процес повернення коштів/обміну для покупців, які придбали комікс в інших крамницях. Видавництво не прокоментувало ситуацію публічно на сайті та у соц.мережах і книгу поки не прибрали з прилавків онлайн-крамниць. Тож будьте обачні, цьогоріч «V значить Vендета» українською очікувати не слід.

Видавництво Mal’opus

До читачів нарешті добрався комікс «Marvel 1602». Ми чекали на нього ще з січня і воно було того вартим. Цього разу у видавництва Мальопус особливо круто вдалося оформлення примірників. Приємні на дотик палітурки, які тактильними відчуттями нагадують soft-touch пластик — роблять свою справу. Під ними ж роздуми Ніла Ґеймана на тему: «А що якби події супергеройського всесвіту Marvel розгорталися у 17 столітті?». Очікуйте огляд від нашого порталу вже незабаром.

Видавництво Видавництво

До щасливих передзамовників нарешті добралося виняткове видання «Мауса». З тканинним корінцем, номерною наклейкою, у сліп кейсі та ще й з торбою, значком і листівкою у якості бонусів. Краса і годі. Якщо ви не оформлювали передзамовлення, а зараз нетерпляче тупочите ногами і вигукуєте «Хочу!», то ще не пізно придбати його і собі. У Видавництва залишився останній примірник з номером 99, який вони продають за 2500 грн. Замовити можна тут.

Видавництво Fireclaw

Попри карантин, видавництво Fireclaw не збавляє темп перекладу манґи «Мої вітання Блек Джеку». Актуальна історія про корумпованість медичної системи та спроби молодого лікаря з нею боротися. У електронному форматі уже є 3 томи з хвостиком. За планами видавництва, до кінця року історія повинна бути перекладеною повністю. Також не заперечують імовірність виходу друкованого варіанту, але це, у тому числі, залежатиме від популярності електронного.

Видавництво Molfar

Ось і настав той час, коли не тільки видавництво Nasha Idea постачає до нас україномовну манґу. До них долучилися Мольфари, що буквально на днях випустили манґу «Інша. Перша чверть». Сповнена жахом містична історія, що розігралася у стінах звичайної японської школи — уже чекає на вас у найближчій крамничці коміксів.

Видавництво UA Comix

Видавництво UA Comix у травні потішило спільноту виходом «Захисника корони». Це історія, що покликана розширити світ однойменної настільної гри. Якщо описувати коротко, то це Dead Space у середньовіччі, але без жахів у закритих приміщеннях. Продовження зазделегідь не планували, але є дрібні натяки. Сценарій написав Денис Скорбатюк, а намалювала комікс Таня Приймич.

«Геллбой. Зимові спецвипуски 2017 та 2018», видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka у травні згадало приказку «Готуй сані влітку» і вирішило не зволікати з відкриттям передзамовлення на зимові спецвипуски Геллбоя. Історії 2017 та 2018 років вийдуть у жовтні та в грудні відповідно. За об’ємом та форматом будуть такі ж як інші синґли з пригодами Пеклика.

«Пхеньян», видавництво Видавництво

Нарешті ексклюзив найпершого Дайджесту коміксів добрався до етапу збору передзамовлень. Автобіографічний комікс «Пхеньян», що переповість історію занурення західної до мозку кісток людини у Північну Корею вийде уже порівняно скоро.

Передзамовити можна туть.

«Єронім та Босх», видавництво Видавництво

Рік вийшов невдалим для людства, тож команда Видавництва вирішила трішечки припідняти настрій українцям. До друку відправився комікс «Єронім та Босх». Це збірка кумедних стріпів про середньовічного хлопаку, який разом зі своєю дерев’яною качечкою на мотузку потрапив до пекла. І ні, він не намагається втекти, а, як розгублений турист в Житомирі, ходить і намагається знайти хоча б якісь визначні місця, крім лікеро-горілчаного заводу.

Передзамовити можна отут.

«Чужий 3», видавництво Видавництво

Якщо цього року й можна виділити якісь тренди в українській комікс-індустрії, то це мода на історії про «Чужих». Видавництво стало третім гравцем, що анонсував відповідну роботу та ще й яку. Як видавництво, що працює з творами ґібсона, вони обрали комікс-адаптацію його сценарію для фільму «Чужий 3», який так і не побачив світ. Натхненний Холодною війною, Ґібсон наповнив світ Чужого новими барвами, політичними інтригами, несподіваними експериментами і, звісно, лишив достатньо простору для хтонічного жаху.

Передзамовити комікс можна отут.

«Critical Role. Vox Machina. Том 1: Початок», видавництво TUOS Comics

TUOS Comics не стомлюється дивувати своїм вибором. Завдяки цій команді, на нашому ринку з’явиться комікс «Critical Role. Vox Machina. Том 1: Початок». Це важлива для ґік-спільноти праця, яка створена за мотивами стрімів D&D однієї мега відомої групи гравців. Робота якісна, потішна і палко облюбована не тільки фанами Dungeons & Dragons, а й звичайними читачами. Пропускати не варто.

Передзамовити комікс «Critical Role. Vox Machina. Том 1: Початок» можна ось тут.

«Фріжель і Флаффі: Таємниця загублених кавунів», видавництво Nasha Idea

Майнкрафту багато не буває. Тільки-тільки минув реліз Minecraft Dungeons, як видавництво Nasha Idea вирішило потішити своїх юних фанів з коміксом за мотивами цієї відеогри. Кубічні пригоди у кубічному світі з’являтьс яна прилавках уже цього літа.

Придбати комікс «Фріжель і Флаффі: Таємниця загублених кавунів» можна за цим посиланням.

«Трансформери. Світ у твоїх очах», видавництво Lantsuta

Місяць тому я розповідав, що видавництво Lantsuta анонсувало якусь серію з трансформерами. А у травні вже й початок передзамовлень назрів. Ця серія орієнтована не на дітвору, як випущена TUOS Comics минулого року, а на старшу аудиторію. Тож саме час згадати як хотілося іграшкових трансформерів у дитинстві і потішити себе дорослого.

Придбати комікс «Трансформери. Світ у твоїх очах» можна за посиланням.

«Ісола», видавництво Lantsuta

Шалено красива фентезійна серія «Ісола» від видавництва Lantsuta про яку я також розповідав минулого разу відправилася на передзамовлення разом з «Трансформерами». Здоровезні трансформери проти неймовірно красивих тварин. Не знаю як ви, а я свій вибір уже зробив.

Передзамовити комікс «Ісола» можна за цим посиланням.

«Група Фаетон. Фортунці: Стембо Во», видавництво Lantsuta

Фаетон повертається, хай навіть у форматі продовження спін-офу для найдрібніших поціновувачів. Другий випуск серії «Фортунці» уже скоро з’явиться на прилавках комікс-крамниць, а поки можна оформити передзамовлення туть.

«Тільки я візьму новий рівень», видавництво Northern Lights

Банд десіне було, манґу по трохи друкують, коміксів стільки, що можна по трохи будувати з них дім. А манхви нема, треба це виправити! Мабуть, десь так думали у видавництві Northern Lights перед придбанням ліцензії на «Тільки я візьму новий рівень» — популярну веб-манхву. Ось вам і культурне розмаїття. Вийде влітку.

Придбати манхву «Тільки я візьму новий рівень» можна за цим посиланням.

«Арчі. Том 3», видавництво BookChef

BookChef продовжує роботу над виданням актуального «Арчі» українською. У травні видавництво відкрило передзамовлення на третій том і поки не виставило сторінок на прев’ю. Тому неможливо сказати чи дослухалася команда до зауважень спільноти і чи виправила проблеми з версткою у новому томі. Краще зачекайте на перші відгуки.

Придбати комікс «Арчі. Том 3» можна за цим посиланням. Це дозволить вам зекономити 10% вартості (24 грн).

«Чорна Вдова. Тонкосплетена Нитка», видавництво Рідна Мова

Не тільки видавництво Northern Lights вирішило потішити українську спільноту коміксом з Наташою Романових до виходу її сольної стрічки. Видавництво Рідна Мова взялося за цілу окрему серію останньої десятирічки, яка не тільки проведе детальне знайомство з героїнею, а й розповість про низку її пригод. Якщо вам видалося мало шпигунських пригод у «Пані небзепеці», то придивіться до цієї серії.

Придбати комікс «Чорна Вдова. Тонкосплетена Нитка» можна за посиланням.

«Супермен. Рік перший», видавництво Рідна Мова

Великоформатні комікси від DC Black Label продовжують наповнювати наші полички. Найближчим часом вийде «Супермен. Рік перший». Історія свіжа, зібрала змішані відгуки після свого виходу на Заході.

Передзамовити комікс «Супермен. Рік перший» можна за посиланням. Це зекономить вам 11% вартості (51 грн).

«Ліга Справедливості. Книга 5. Герої назавжди», видавництво Рідна Мова

Історія Ліги Справедливості з The New 52 продовжиться у червні з виходом 5 тому серії — «Герої назавжди».

Передзамовити можна уже зараз тут. Це дозволить вам зекономити 10% вартості (30 грн).

Ось таким видався коміксовий травень. Залишайте вподобайки, діліться враженнями та пам’ятайте: «Колекційні видання слід купляти заздалегідь, а не коли залишився останній примірник».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

Автор: PlayUA

internet speed 02

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Автор: Гладкий Максим

Prey

Топові смартфони для геймінгу від китайського бренду realme

Автор: PlayUA

realme 03

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

Автор: Олег Куліков

bg3 act 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: