Insurgency: Sandstorm вийде без самітного режиму

Insurgency: Sandstorm — це сиквел онлайн-шутера від першої особи Insurgency, який вийшов у 2014-му році. Гру анонсували в червні минулого року і в якості основного нововведення обіцяли самітну кампанію з можливістю кооперавтивого. Та не все сталося, як гадалося, й сьогодні головний дизайнер проекту Майкл Царуас  повідомив спільноті, що кіна не буде.

Історія була захоплюючою та свіжою можливістю для нас як команди, але ми відчули, що нам слід зробити вибір. На даний момент куди як важливіше надати гравцям хороший багатокористувацький та кооперативний досвід, який перевершить оригінальну гру; саме такий, що відповідатиме нашому стилю і який ми вважатимемо найкращим. Ми знаємо, що деякі наші рішення можуть виявитися неочікуваними й нам шкода вас підводити, та ми вважаємо, що це крок, який ми вимушені зробити

Також пан Царуас повідомив, що креативний директор Insurgency: Sandstorm, Ендрю Спірін , покинув компанію. Проте причини такого рішення нам не повідомляють. За словами Майкла, це стало відчутним ударом для команди, та вони його пережили й готові рухатися далі.

Не обійшлось і без добрих звісток. Закрите альфа-тестування вже не за горами і, хоча дата початку поки не визначена, ви можете зареєтруватися на нього вже зраз.

Вихід Insurgency: Sandstorm слід очікувати у 2018 році.

Читайте також

Insurgency: Sandstorm вийде у вересні

Insurgency: Sandstorm

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #19

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #18

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #17

Кохання не буває багато: фестиваль Love Shorts прямує до кінотеатрів цього серпня

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Національне кіно у незвичному форматі: як пройшов перший автокінофестиваль FESTinCAR2020 у Дніпрі

Популярне