Insurgency: Sandstorm вийде без самітного режиму

Insurgency: Sandstorm — це сиквел онлайн-шутера від першої особи Insurgency, який вийшов у 2014-му році. Гру анонсували в червні минулого року і в якості основного нововведення обіцяли самітну кампанію з можливістю кооперавтивого. Та не все сталося, як гадалося, й сьогодні головний дизайнер проекту Майкл Царуас  повідомив спільноті, що кіна не буде.

Історія була захоплюючою та свіжою можливістю для нас як команди, але ми відчули, що нам слід зробити вибір. На даний момент куди як важливіше надати гравцям хороший багатокористувацький та кооперативний досвід, який перевершить оригінальну гру; саме такий, що відповідатиме нашому стилю і який ми вважатимемо найкращим. Ми знаємо, що деякі наші рішення можуть виявитися неочікуваними й нам шкода вас підводити, та ми вважаємо, що це крок, який ми вимушені зробити

Також пан Царуас повідомив, що креативний директор Insurgency: Sandstorm, Ендрю Спірін , покинув компанію. Проте причини такого рішення нам не повідомляють. За словами Майкла, це стало відчутним ударом для команди, та вони його пережили й готові рухатися далі.

Не обійшлось і без добрих звісток. Закрите альфа-тестування вже не за горами і, хоча дата початку поки не визначена, ви можете зареєтруватися на нього вже зраз.

Вихід Insurgency: Sandstorm слід очікувати у 2018 році.

Читайте також

Insurgency: Sandstorm вийде у вересні

Insurgency: Sandstorm

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #19

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #18

Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #17

Кіану Рівз два тижні записував репліки для Cyberpunk 2077

Keanu Reevz Jhonny Silverhand Cyberpunk 2077

Не паркуром єдиним! У Dying Light 2 вас також посадять за кермо

Dying Light 2

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

Популярне