web analytics

Ірраціональний спокій неспокійних ночей у новому синглі Влада Плотнікова — «Nightfall Peril»

Не перестаю дивуватися тому, як наші люди продовжують творити у такі важкі часи. З іншого боку — а що ще залишається? Віддатися на поталу внутрішнім демонам, що ховаються у темряві ночей? Чи увійти в неї та підкорити її, як це зробив Влад Плотніков у своїй новій композиції Nightfall Peril (Resilience In The Face Of Terror).

Nightfall Peril — це трек про стан, а не пошук відповідей. Дарк-ембієнт, що огортає думки й майже заколисує, даруючи несподіване відчуття спокою.

Дарк-ембієнт з ефірними синтами, що закарбував спогади про українські весняні ночі, сповнені невизначеності, похмурих думок та укриттів. Повне занурення в темряву й попри все — ірраціональне відчуття спокою.

Ідея написання композиції народилася одного квітневого ранку, коли росіяни, вчергове, атакували з неба українські міста. Ось ти береш стандартний набір речей і виходиш у темну, холодну весняну ніч. Дорога до укриття вже ніби рідна тобі. Мимовільна думка: «А чи настане колись те оспіване світліше майбутнє?», проте зараз не до неї. Повня сьогодні особливо прекрасна.

Уже добре знайоме місце та обличчя, музика в навушниках, яка заглушає внутрішній діалог. Скільки таких нічних прогулянок уже було, скільки ще попереду, та й наскільки важливо те рахувати? Нині мають значення знайомі дії та холодний розум. Спокій.

Послухати, як звучить душа композитора, знайти у цьому звучанні щось своє можна на усіх платформах.

Влад Плотніков — одеський музикант, співзасновник і креативний продюсер аудіоагенції VP Production. Саме їх команда змусила застосунок monobank муркотіти! Також він є фронтменом пост-рок/електронік гурту TOTAL-EMPTY (у хлопців, до речі, 2022 року вийшов новий альбом «Backwards»).

З роками музика стала для Влада формою терапії. Він використовує її для дослідження різних емоційних станів, подолання страхів та роздумів над життєвими викликами. Саме тому його творчість глибоко резонує зі слухачами. Вона нагадує їм, що вони не самотні у своїх переживаннях.

Після 24 лютого весь прибуток від продажів на Bandcamp і стримінгів усієї бібліотеки своїх релізів Влад перераховує на допомогу українській армії. «Nightfall Peril (Resilience In The Face Of Terror)» не стане винятком.

І ми не перестаємо дякувати Владу та студії VP Production за те, що створили аудіобренд для PlayUA.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Зазирніть всередину разом з новим синглом Влада Плотнікова — «PÓSTRAKh»

p.ua.Пострах Плотніков

«Our Brightest Days Are Yet To Come» — музика надії та світла від українського композитора

1«our brightest days are yet to come» main

«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

NEZLAMNIST

Куди рухається людство? Шукаємо відповідь із новим альбомом TOTAL-EMPTY — «Backwards»

TOTAL-EMPTY

«ВОЛЯ» – емоційна подяка TOTAL-EMPTY всім, хто боронить Україну

«ВОЛЯ» – емоційна подяка TOTAL-EMPTY всім, хто боронить Україну

Пост-рокова мелодійність, атмосферний вокал і чіл-біти: новий сингл TOTAL-EMPTY

TOTAL-EMPTY