Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

Бразильське видання Jovem Nerd отримало невеликий коментар відносно очікуваної спільнотою Hades 2 від сценариста, дизайнера та продюсера в одному обличчі, Грега Касавіна, який працює у Supergiant Games.

За словами пана Грега, розробка вже зайняла три роки та продовжиться після виходу у дочасний доступ Steam, який студія планує здійснити між квітнем та червнем цього року.

Крім цього він додав, що Hades 2 буде прямим продовженням, але повністю самостійним. Тож не потребуватиме від гравців знання оригіналу. Подібне рішення зробить проєкт більш доступним для нової аудиторії, яка свого часу пропустила один з найкращих роуґлайків сучасності.

Нагадаємо, що перша Hades доступна на консолях PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch та комп’ютерах на базі Windows і MacOS, а ще вже 19 березня завітає на iOS ексклюзивно через підписку Netflix.

Крім цього, підтверджено, що сиквел отримає офіційну українську локалізацію, тому варто підтримати розробників хоча б додаванням до списку бажаного у Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2