Капітан Америка. Зима в Америці

Наступне відео

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

aa7 review 06

Капітан Америка, Катанга та Герой Горобець — Дайджест коміксів #10

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Рік впевнено стартував. Видавці неохоче відходять від святкового сезону та вертаються до роботи, набираючи темп. Січень не відзначився великою кількістю новинок, втім приніс чимало довгоочікуваних новин та сповнився купою передзамовлень. А нам воно й на руку, якраз дочитали усе куплене минулого року.

Видавництво Vovkulaka

Січень видався плідним для видавництва Vovkulaka. Переважно завдяки тому, що чимало довгоочікуваних видань від українських авторів оновили свій статус і незабаром доберуться до нас.

Тож по-порядку:

  • Робота над колоризацією першого випуску «Кобзаря» — завершена. Він вийде з друку в лютому, буквально через півроку після того, як мав би.
  • Другий випуск «Залізної голови» написано і сценарій відправився на редактуру.
  • «Пітмена» домалювали та відправили на колоризацію. Через свята він, як видно, потрапив до бабусі і розрісся до повноцінного альбому на 90 сторінок. Випустити планують цьогоріч, а поки чекаєте, то можете глянути на запис процесу створення однієї зі сторінок твору.
  • Перший випуск мальопису «Шлях А-16» уже на фінальних стадіях створення. Вийде у найближчі 2-3 місяці.
  • Видавництво тизерить щось з «неймовірним артом». Що це — незрозуміло, що в ньому надзвичайного — поки що також. А що бачите ви у коричневому прямокутнику — обов’язково розказуйте у коментарях.

Загалом робота кипить і особливо приємно, що чимала кількість проектів про які нічого не було чути ось уже декілька місяців — не забута авторами та видавцем і неспішно розвивається.

Видавництво Mal’opus

Видавництво Mal’opus у січні відпочивало, проте поділилося новинами щодо другого тому «Голуба Генадія». Він вийде з друку ось уже у першій половині лютого, якраз так, щоб ви не довго думали над подарунками до дня Святого Валентина.

Решта новин не такі приємні. Вихід артубуку «Світ гри Death Stranding» перенесли на 11 лютого. Втім притримайте злість та обурення, адже вини нашого видавця тут немає. Загальносвітова дата видання книги змістилася, відповідно переїхала й наша.

За що Mal’opus вартий незадоволення фанатів, так це затримку «Marvel 1602», який очікувався у січні. Нової дати поки не називали, тому чекаємо. А поки можете скористатися можливістю та передзамовити зі знижкою, якщо не встигли.

Видавництво Northern Lights

Північні вогні у січні розповіли спільноті, що видаватимуть комікс «Вартові Галактики: Імператор Квілл», який вийде українською у червні 2020 року. Крім цього, вони встигли зібрати передзамовлення на комікс «Їжак Сонік: Наслідки». Це важливий етап для видавництва, адже саме це видання стане першим палітурчатим у їхньому портфоліо. Вийде воно десь у той же час, що і фільм, який стартує у прокаті 13 лютого.

Видавництво Рідна мова

У зв’язку з розформуванням імпринту DC — Vertigo, та перетягуванням більшості його видань у новий — Black Label, корінці декількох серій коміксів на українських теренах страждали. Точніш страждали не вони, а їхні власники, які не могли спокійно спати, знаючи як вони різняться між собою. Геть усе видавництво Рідна мова змінити не могло,, проте ситуацію з серією «Проповідника» — виправить. Усі бажаючі могли передзамовити набір суперобкладинок «Проповідника» з новим лого для перших трьох томів. Тепер у мого внутрішнього перфекціоніста око дьоргатиметься не так інтенсивно.

Видавництво Ірбіс Комікс

Представники видавництва Ірбіс Комікси поділилися зі спільнотою планами на найближчі кілька місяців. У лютому вони видадуть продовження серії пригод «Джеремі Стілтона» з підзаголовком «Льодовиковий період» і, приблизно у той же час, вийде нова історія з життя синіх непосид — «Смурфи і Каракуля».

Крім того, у березні видавництво спробує себе у чомусь новому, випустивши комікс «Економіка. Як вона працює (і не працює). В словах і малюнках». Книжка розрахована на допитливих підлітків і рекомендована для вікової групи 14+. Чудова причина отримати економічну грамотність змалечку, а не розбиратися у нюансах нашої системи оподаткування на старості літ.

Видавництво ARK Comics

Як Пилип з конопель з’явилося видавництво ARK Comics, яке планує видати комікс «Ніхто». Хорошим дзвіночком послугувало те, що видавництво пішло на зустріч спільноті та українізувало сторінку мальопису в Instagram. «Що? Про що? Коли?» — поки невідомо, чекатимемо свіжої інформації.

Видавництво Fireclaw

У видавництва Fireclaw крихітні, але дуже важливі новини. Сьогодні, другого лютого, Вогнепазурі святкують свій п’ятий день народження. Вітаємо їх з цією важливою датою, а вам пропонуємо зробити їм подарунок у форматі замовлення коміксів на сайті. За промокодом fireclaw ще й 10% знижки отримаєте на все.

Видавництво Vovkulaka

Одними лиш новинами видавництво Vovkulaka у січні не обмежилося. На прилавках з’явився «Геллбой. Зимовий спецвипуск 2016». Пеклик, непрохідний сніг (хоч десь), захопливі пригоди не для юної аудиторії.

Замовляти «Геллбой. Зимовий спецвипуск 2016» слід тут.

Видавництво Fireclaw

Fireclaw у січні добралося до видання серії 2016 року про Капітана Америку. На прилавках з’явився «Капітан Америка. Зима в Америці. Том 1» і, за чутками, він достатньо хороший. Серія свіжа і хоч йде як наслідок з глобальної події — непогано сприймається й незнайомими з нею. Крім того, не слід забувати про Павучка, який обзавівся ось уже 23 випуском.

Придбати комікс «Капітан Америка. Зима в Америці. Том 1» можна за цим посиланням, а «Людина-Павук. Випуск 23» знайдеться тут.

Видавництво Рідна мова

Рідна мова немов забула про всі ці «Давайте після свят», олів’є та салюти. У період практично повного затишшя, видавництво видало на гора чотири нові книжки.

Перш за все слід згадати четвертий том «Проповідника», що вийшов після піврічної перерви. У цьому томі чимало випусків спін-офів (десь третина), які малювали інші художники, а мова у них йде про першоісторії важливих для оповіді персонажів. Втім, як у них, так і в основній сюжетній гілці вистачає епічних подій, що змушують широко відкрити очі від здивування та понадривати живіт від реготу. Не пропустіть. Придбати комікс «Проповідник. Том 4» можна за посиланням.

Також вийшов четвертий завершальний том барвистої серії — «Капітан Америка. Білий». Усе такий же вишуканий арт Сейла та перша зустріч героя з Червоним Черепом. А ще палка необхідність заповнити пусте місце на поличці. Так як ці томи читаються порівняно швидко, то зараз чудова можливість взяти усі чотири комплектом. Цей комікс знайдете за посиланням.

Крім вище згаданого, з піврічної відпустки повернулася й серія «Stranger Things» з другим томом, що красується підзаголовком «Шоста». Серія, перш за все, для фанатів серіалу, так як написана за мотивами, тож варто спочатку ознайомитися з оригіналом від Netflix. Він свого вартий, до того ж можна знайти чудовий дубляж від «Струґачки». А от мальовану історію можна придбати тут.

З новинок-новинок, у січні Рідна мова розпочала серію «Каратель», яка є найновішою для цього персонажа. З друку вийшов перший том — «Френкова світова війна». Давно задавалися питанням чому всі ці браві хлопаки в трико не доводять справу до кінця? Тоді вам до Френка, він покаже куди стріляти, щоб правильно зафарбувати стіни. Детальну інструкцію, під назвою «Каратель. Френкова світова війна. Книга 1» — знайдете за посиланням.

Видавництво ДІПА

Несподівано дало про себе знати видавництво ДІПА. Та ще й як! Без попередження вони випустили третій завершальний том «Катанги» — «Дисперсія». Наклад, як і зазвичай, не надто великий, тому поспішайте. Інформації щодо обіцяного колись гардового видання, що помістить три томи під одною палітуркою — поки немає.

Придбати третій альбом графічного роману «Катанга» — можна за посиланням.

Видавництво Nasha Idea

До українських крамничок коміксів добрався другий том пригод Чі. На цей раз кошеня знайомиться з тим фактом, що вона, несподівано, — кіт, любить молочко та млинці. А особливо їй подобається пустувати, навіть трішки у воді (хоч вона у цьому й не признається).

Придбати другий том манґи «Чі. Життя однієї киці. Том 2» — можна за посиланням.

Видавництво ТУТ

До щасливих покупців добрався перший том «Героя Горобця» — «Небезпечні пригоди». Це той комікс-передісторія для настільної гри, що йде в комплекті, про який я розповідав минулого разу. Гра спільноті сподобалася, єдине зауваження було до відсутності нормального грального кубика, замість якого був картонний. Втім, це не біда, у знаних любителів настільних ігор — їх і так повно.

Придбати комікс та настільну гру «Герой Горобець. Небезпечні пригоди. Том 1» можна за посиланням.

«Чужі. Спасіння», видавництво Fireclaw

Вогнепазурі впевнено рухаються по списку анонсів з ККУ 2019 і ось уже відкрили передзамовлення на комікс «Чужі. Спасіння». Це ваншот, що написаний Дейвом Ґіббонсом та намальований Майком Міньйолою. Якщо вам мало цього, то історія є шматочком канону і вперше з’явилася на початку 90-х, десь у той же час, що й «Фафгрд та Сірий Мишолов», тож малюнок буде схожим. Комікс «Чужі. Спасіння» вийде наприкінці лютого або на початку березня.

Передзамовити комікс «Чужі. Спасіння» можна за посиланням. Це дозволить вам зекономити 11 грн.

«Характерник. 1 випуск», видавництво UA Comix

«Характерник» уже ось-ось обзаведеться першим повноцінним випуском. Станеться це орієнтовно у березні, номер міститиме 40 сторінок і у нього потраплять аркуші, які раніше можна було знайти за посиланням, що ховалося у QR-коді наприкінці нульового випуску. Якщо коротко про комікс, то це історія українського постапокаліптичного кібернізованого козака-відьмака на бойовому равлі. І так, це робота для старшої аудиторії.

Оформити передзамовлення на перший випуск коміксу «Характерник» можна за посиланням. Це зекономить вам 40 грн., а ще ви отримаєте у подарунок круті стікери.

«Сага. Книга 2», видавництво Рідна мова

Рідна мова вирішила не баритися з продовженням «Саги» і другий том серії вийде уже незабаром. Суміш, яка містить усього по-трошки і, при цьому, має власне обличчя, завдяки вивіреному балансу інгридієнтів. Детальніше прочитати про неї можете у нашому огляді, а якщо ви читали перший том, то й пояснювати нічого не потрібно.

Передзамовити мальопис «Сага. Книга 2» можна за посиланням. Це дозволить вам зекономити 35 грн.

Видавництво TUOS Comics

Як і тизерило кілька місяців тому, видавництво TUOS Comics візьметься за видання першої серії від Valiant на нашому ринку. Нею стане ран від Сверчінскі на Бладшоті. Глянути на геть інший супергеройський всесвіт ми зможемо уже в лютому, коли вийде перший том — «Перевершуючи себе». За словами видавництва, другий вийде майже відразу, проте передзамовити можна тільки один.

Передзамовити комікс «Бладшот. Том 1. Перевершуючи себе» можна за посиланням. Це зекономить вам 31 грн.

Видавництво Arthuss

Видавництво Arthuss найближчим часом потішить бажаючих заритися в історію дев’ятого мистецтва. Адже саме вони видадуть в україні книгу «Сила коміксів. Історія, форма і культура», що доступно та розгорнуто розповідає усі цікавинки. Вийде вона у лютому в обкладинці з унікальним для України артом від Олександра Корешкова.

Оформити передзамовлення на «Силу коміксів. Історія, форма і культура» можна за посиланням. Це зекономить вам 85 грн.

Видавництво Yakaboo Publishing

Yakaboo Publishing теж вирішило потішити фанатів історії, але не коміксової, а пивної. У тому ж таки лютому, вийде «Історія пива у коміксах», що розповість нам історію найпоплуярнішого напою від першоджерел до сьогодення. Адже треба знати, що ти п’єш.

Передзамовити комікс «Історія пива у коміксах» можна за посиланням. Знижок не передбачається.

***

Ось таким видався коміксовий січень. Залишайте коментарі, підписуйтеся на PlayUA у соціальних мережах та пам’ятайте: нові полички під книжки краще замовляти завчасно.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

Автор: PlayUA

internet speed 02

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Автор: Гладкий Максим

Prey

Топові смартфони для геймінгу від китайського бренду realme

Автор: PlayUA

realme 03

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

Автор: Олег Куліков

bg3 act 2

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 1 акту

Автор: Олег Куліков

85e3eb675ab1533fa03ed875da5102be

Planet of Lana, Core Keeper, Moonstone Island — Що показали на Nintendo Indie World?

Автор: Гладкий Максим

moonstone island

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: