Капітан Прайс повертається! Перезапуск Modern Warfare вийде 25 жовтня

Цьогорічна Call of Duty: Modern Warfare — це своєрідний перезапуск серії. До нас повернуться капітан Прайс, Ґоуст та інші знайомці, проте це будуть їхні осучаснені версії, а події старої трилогії залишаться за бортом. Розробники вирішили зробити гру правдоподібнішою, розмити рамки моралі та влаштувати так, щоби кожна місія була не менш суперечливою та провокативною, ніж класична No Russian.

У світі нема однозначних хороших чи поганих сторін — добродії та поганці однаково є у США, Росії, на Сході та й у будь-якій якій країні. Зараз необов’язково хизуватися великими арміями, вистачає розпалювати конфлікти малими групками, без жодних розпізнавальних знаків. Інакше кажучи, Modern Warfare перестає бути супергероїським мілітарі-порно і покаже нам щось справді серйозне, похмуре та образливе для багатьох катергоій осіб. І перший трейлер відразу готує нас до нового курсу гри:

Нам не лише повернуть знайомих персонажів, а одну з найважливіших рис золотої доби Сall of Duty — різноплановість. Нам покажуть конфлікти з точки зору різних категорій бійців: чудово оснащеної регулярної армії, малих диверсійних груп, повстанців тощо. До всього, вигладатиме це значно краще, бо розробники суттєво оновили систему освітлення (і обіцяють нам особливо правдоподібне нічне бачення).

Також вперше за довгі роки Call of Duty не матиме ніякої сезонної перепустки. Жодних більше додаткових мап та іншого платного контенту — гра відразу вийде з повним набором контенту. Ну і що особливо приємно, Modern Warfare матиме міжплатформовий мультиплеєр.

Вийде Call of Duty: Modern Warfare 25 жовтня на звичному переліку платформ — ПК, Xbox One, PS4. Щоправда, поки невідомо, де саме продаватимуть ПК-версію, але зважаючи на високі продажі Black Ops 4, нова “колода” скоріше завсе теж буде винятково в Battle.net

Читайте також

BlizzCon 2019 — суцільне розчарування? (підсумки жовтня) [Подкаст]

BlizzCon 2019

Стрім Call of Duty: Modern Warfare — Кастовія та мультиплеєр

У Call of Duty: Modern Warfare не буде лутбоксів, тільки Battle Pass

Запущено відкритий бета-тест Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: MW (2019)

Modern Warfare повертається! — PlayNews #372

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Обираємо ігри для “24-годинного стріму 2018” (старт 4 серпня об 11:00)

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

У WWE SuperCard стартує 6 сезон

Популярне