Капітан Прайс повертається! Перезапуск Modern Warfare вийде 25 жовтня

Цьогорічна Call of Duty: Modern Warfare — це своєрідний перезапуск серії. До нас повернуться капітан Прайс, Ґоуст та інші знайомці, проте це будуть їхні осучаснені версії, а події старої трилогії залишаться за бортом. Розробники вирішили зробити гру правдоподібнішою, розмити рамки моралі та влаштувати так, щоби кожна місія була не менш суперечливою та провокативною, ніж класична No Russian.

У світі нема однозначних хороших чи поганих сторін — добродії та поганці однаково є у США, Росії, на Сході та й у будь-якій якій країні. Зараз необов’язково хизуватися великими арміями, вистачає розпалювати конфлікти малими групками, без жодних розпізнавальних знаків. Інакше кажучи, Modern Warfare перестає бути супергероїським мілітарі-порно і покаже нам щось справді серйозне, похмуре та образливе для багатьох катергоій осіб. І перший трейлер відразу готує нас до нового курсу гри:

Нам не лише повернуть знайомих персонажів, а одну з найважливіших рис золотої доби Сall of Duty — різноплановість. Нам покажуть конфлікти з точки зору різних категорій бійців: чудово оснащеної регулярної армії, малих диверсійних груп, повстанців тощо. До всього, вигладатиме це значно краще, бо розробники суттєво оновили систему освітлення (і обіцяють нам особливо правдоподібне нічне бачення).

Також вперше за довгі роки Call of Duty не матиме ніякої сезонної перепустки. Жодних більше додаткових мап та іншого платного контенту — гра відразу вийде з повним набором контенту. Ну і що особливо приємно, Modern Warfare матиме міжплатформовий мультиплеєр.

Вийде Call of Duty: Modern Warfare 25 жовтня на звичному переліку платформ — ПК, Xbox One, PS4. Щоправда, поки невідомо, де саме продаватимуть ПК-версію, але зважаючи на високі продажі Black Ops 4, нова “колода” скоріше завсе теж буде винятково в Battle.net

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Call of Duty: Modern Warfare 2 матиме режим від третьої особи

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Call of Duty випускатимуть за рецептом Тодда Говарда

Activision уклали мир з авторами чітів для Call of Duty

warzone modern warfare

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Відчуйте себе Джаґернаутом у Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone

У Call of Duty: Warzone нові методи боротьби з чітерами

Call of Duty: Warzone

До Call of Duty: Modern Warfare завітав “Аніме-експрес”

Modern Warfare

У мультиплеєрі Call of Duty: Modern Warfare пройдуть безкоштовні вихідні

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: