Кіберспортивні організації ESL та DreamHack об’єдналися

Компанії оголосили про своє злиття і тепер існуватимуть під однією назвою — ESL Gaming. Разом із цим ESL та DreamHack залишаться окремими брендами. Поки відомо, що голова DreamHack відповідатиме за ігрові фестивалі у Північній Америці та Європі. А от кіберспортивними змаганнями опікуватиметься керівництво ESL Gaming, яке складають генеральні директори ESL.

Мета об’єднання — розвивати і розширювати організацію, а також збільшувати кількість і масштаб кіберспортивних заходів. Обидві компанії належать групі Modern Times і хоча вони були незалежними одна від одної, останнім часом проводили спільні чемпіонати та обмінювалися досвідом.

Завдяки максимальній співпраці та поєднанню кращих творчих розумів в індустрії, ми разом продовжуватимемо просувати інновації через надзвичайні продукти та події

поділився Крейґ Левін, голова ESL Gaming.

На жаль, компанія підтвердила, що її співробітників очікують звільнення. За словами представників, відбудеться це через пандемію COVID-19, а не злиття двох організацій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дві українські команди з CS2 пройшли у фінальну частину ESL Pro League XIX

monte

Українська команда Monte здобула перемогу на турнірі з Counter-Strike 2 у Швеції

p.ua.monte

Російський кіберспорт все: командам з країни-окупанта забороняють участь в турнірах

BLAST

Дотвітився: BLAST звільнили аналітика через горіння в соцмережах

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

North покидають DH Masters Spring: результати групи А

DreamHack Masters Spring 2020