Кіностудію Metro-Goldwyn-Meyer виставлено на продаж

Як повідомляє The Wall Street Journal, MGM Holdings Inc., компанія-власник кіностудії  Metro-Goldwyn-Meyer, виставлена на продаж. Інвестиційні банки Morgan Stanley та LionTree LLC наразі розпочали формальний процес продажу основної частини акцій компанії, ринкова вартість якої сягає 5,5 мільярда доларів США.

Продаж пов’язують з тим, що ключовий акціонер студії, Anchorage Capital Group наразі вже не здатна її потягнути. Також не варто відкидати і впливу пандемії коронавірусу COVID-19, яка завдала індустрії найбільшого удару. Новий фільм про Джеймса Бонда, найбільшої франшизи студії, зрештою було перенесено через кілька разів на цілий рік. Існує думка, що компанія переважно зацікавлена у злитті з якимось зі стрмінгових гігантів, подейкують навіть про конкретно Netflix. Цікаво, що нещодавній фільм сервісу, “Манк” (Mank) за режисурою Девіда Фінчера частково розповідає і про перші роки існування MGM.

Заснована у 1924 році після злиття компаній Metro Pictures Corportation, Goldwyn Pictures та Louis B. Mayer Pictures, студія залишалася незмінним флагманом Голлівудської кіноіндустрії після карколомного успіху фільму “Бен-Гур” (Ben-Hur) 1925 року (не плутати з навіть більш класичним ремейком 1959 року від тих же MGM), хоча брали вони не тільки якістю, а й кількістю — за перші два роки існування студія викотила більше ніж 100 фільмів, що було нечувано на ті часи. Власників студія змінила чимало, хоча її різкий злет неодмінно пов’язують радше з легендарним продюсером-“вундеркіндом” Ірвінгом Тальберґом.

Хто б не став новим власником MGM, можна сміливо прогнозувати, що заставка і бренд-символіка з легендарним вже левом нікуди не подінеться. Все-таки, класика перевірена часом.

Читайте також

Екранізацію Uncharted та ряд інших фільмів перенесли

Новим агентом 007 буде не Джеймс Бонд. І це нормально

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Оприлюднено «No Time to Die», пісню від Біллі Айліш для нового фільму про агента 007

Підписку EA Play продають зі знижкою 80%

Mass Effect

BioWare розробляли свій “Сyberpunk” із паркуром і кунг-фу

Єврокомісія оштрафувала Valve за регіональні обмеження. Valve подали апеляцію

Half-Life: Alyx

#SaveGeekJournal: 1+1 заблокували канал Geek Journal за критику і вже дали свій перший коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: