Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

Зараз проходить технічний тест Hades 2, прийдешнього роуґлайку від студії Supergiant Games. Доступ до нього може отримати кожен, хто подасть запит на сторінці гри у Steam.

У поточній версії доступний практично весь стартовий контент гри, а саме декілька видів зброї, нові боги, вороги і один бос, після перемоги над яким (або після чергової смерті) ви повертаєтесь у початкову локацію, де вас чекатимуть нові персонажі з щоразу новими діалогами, як було в оригіналі. Також у Hades 2 є дуже якісна українська локалізація, а знайомство з першою частиною для гри у сиквел не є обов’язковим.

Технічний тест триватиме не кілька днів, як це часто буває, а скільки розробники вважатимуть за потрібне. І десь невдовзі після його закінчення Hades 2 з’явиться в продажу. Supergiant Games досі планує випустити гру в продаж до кінця червня. Також найближчим часом очікуйте розгорнуте прев’ю проєкту на нашому сайті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia