Комікс-дайджест #2

Автор: PlayUA @playua

PlayUA спільно з крамницею коміксів Ideo-grafika продовжує знайомити вас із останніми новинами світу коміксів та найсвіжішими перекладними новинками, що їх можна придбати на теренах України.

Європейська експансія

Нещодавно одна з найбільших французьких видавничих груп, Média participations, яка окрім видавництв журналів, книжок та газет включає в себе такі відомі видавництва коміксів, як Le Lombard, Dupuis та Dargaud, оголосила свою нову стратегію. Головним її напрямком став вихід на американський ринок. Не намагаючись випустити паперові комікси, Média participations одразу ж підписало контракт із найбільшим у світі ресурсом англомовних цифрових коміксів – comixology.com, за яким в магазині з’являться біля двохсот серій коміксів від Dargaud.

Наступний крок – заснування власного ресурсу www.europecomics.com, який запрацює вже восени. Цей ресурс наблизить до широкого кола читачів комікси європейскіх авторів різних жанрів – дитячі, пригодниціькі, історичні, фантастику та еротику. Взагалом europecomics.com на будуть присутні комікси від таких видавництв: Ballon(Бельгія), BAO (Італія), Cinebook (Великобританія), Darkwood (Сербія), Dibbuks (Іспанія), Dargaud (Франція), Dupuis (Франція), Le Lombard (Бельгія), Tunué (Італія) та Timof (Польша).

Comic ConПривласнений Comic Con

Цікава історія розгортається навколо прав власності на це магічне словосполучення — Comic Con. Організатори San Diego Comic Con вирішили посперечатися зі засновниками молодого, проте вже успішного конвенту Salt Lake Comic Con за останні два слова у назві, вирішивши, що мають на них права інтелектуальної власності. Не дійшовши згоди, адвокати розійшлися по кутах рингу, вже збираючись передавати справу до суду, але раптом патентне бюро зареєструвало торговельну марку Salt Lake Comic Con. Проте адвокати SDCC вже готуються до нових судових баталій, а їхні ідейні супротивники —  до конвенту, який пройде 24-26 вересня цього року в Salt Palace Convention Center.

Новини краудфандингу

Цікавий проект з’явився на найбільшому грошозбірному ресурсі, Кікстартері,  — комікс OINK від Джона Мюллера, чи то пак повноцінний ремастер книги 20-річної давнини. Розкішне видання у стилізованому футлярі ховає під палітуркою  кривавий світ, суголосий із “Колгоспом тварин” Орвелла, повний бруду та безсердечних катувань. Антиутопія, в який людиноподібні свині виявляються набагато гуманнішими, ніж самі люди. Нуарна історія для поціновувачей гарного малюнку, продуманого всесвіту та книг Джорджа Орвелла.

НОВІ ПЕРЕКЛАДИ

Ми продовжуємо знайомити з новими перекладами коміксів, які доволі скоро можна буде придбати в Україні.

Черепахи у часі (TNMT)

Після зутрічі з Рене, мандрівником у часі, черепашки-ніндзя опиняються в далекому минулому. Куди виплеснуть їх хвилі часу — розповість саме ця історія від сценаристів Пола Аллора та Еріка Бернема з малюнком Софі Кемпбелл, Чарльза Пола Вілсона III, Бена Бейтса та Дена Данкана. М`яка обкладинка, 104 сторінки, видавництво «Комільфо».

Зима зів`ялих душ (TNMT)

Ви на порозі дивної та незабутньої пригоди. Викиньте з голови все, що ви читали про черепах раніше… Перед вами історія зі серії класичних коміксів про черепашок-ніндзя. Романтичний стиль Майкла Зуллі, його яскраві образи, екзотичний символізм та класична витонченість надають незвичного присмаку реалізму цій начебто знайомій історії. М`яка обкладинка, 128 сторінок, видавництво «Illusion Studios».

Дедпул вбиває всесвіт Марвел

Якщо вас засмучував надмірний пафос героїв всесвіту Марвел, то цей комікс саме про позбавлення цього пафосу. Балакучий і бебехнутий на всю голову Дедпул знищує всіх супергероїв Марвел, одного за одним, бо він тепер знає, що ніякі вони не герої… М`яка обкладинка, 100 сторінок, видавництво «Комільфо».

Проект Манхеттен

Секретна лабораторія в Лос-Аламосі насправді займалась не атомною бомбою. Тобто бомбу вони теж зробили, але це була дрібничка, порівняно з тим, що розробляли там насправді. Найвидатніші уми Америки, таки як Оппенгеймер та Ейнштейн (або ж їхні близнюки) працювали над здійсненням міжзоряних мандрівок, штучним інтелектом та потраплянням у інші виміри! М`яка палітурка, 144 сторінки, видавець «Комільфо».

Королеви Пацюків

Хто такі Королеви Пацюків? Це смертельно небезпечні найманки, які сваряться, кохаються, вдаються до безглуздих витівок, винищують монстрів та виконують небезпечні завдання. Це просто ідеальна команда пригодників. М`яка обкладинка, 128 сторінок, видавництво «Jellyfish Jam».

Останні статті

Bloodshot, X-O Manowar, Turok, Brittania. Купа безкоштовних коміксів від Valiant

Автор: Микола Єрьомін

Бажаєте бачити Netflix і Amazon українською? Час цьому посприяти!

Автор: Сергій Мельник

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Автор: Зімін Антон

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Автор: Віталій Тарнавський

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

Автор: Сергій Мельник

valhalla

5 причин подивитися серіал «Статеве виховання»

Автор: PlayUA

Статеве виховання / Sex Education

ТОП 5 ігор, які зараз можна придбати у Origin зі знижкою

Автор: Сергій Мельник

Усі трейлери, які показали на Inside Xbox

Автор: Сергій Мельник