Конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 скликає гостей

793a38365383cead40f5adf30bdb0511

Вже другий рік поспіль, найбільша в Україні конференція ігрових розробників Games Gathering збере в своїх стінах кращих професіоналів вітчизняної ігроіндустрії. І, в порівнянні з минулим роком, нам обіцяють більший розмах, з понад 36-ма лекціями, VR-зоною та спеціальними стендами інді-розробників.

Протягом трьох днів конференції лектори доповідатимуть на теми ґейм-дизайну, програмування, арту, маркетингу VFX, VR, QA тощо. Всі доповідачі мають за своєю спиною значний досвід у складі таких компаній, як Wargaming, Crytek, Ubisoft, 4A Games, King, Red Beat, Playrix, iLogos, Murka.

Новинкою конференції стане Indie Blast, на який зареєструвалося понад 25 молодих команд інді-розробників. Організатори заходу нададуть новачкам безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів та знаходження потенційних інвесторів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Хедлайнером ж стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам минулорічної зустічі. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом в готелі «Русь», де й відбуватиметься конференція, очікується понад 900 гостей з 130 українських та іноземних компаній, тож приєднуйтесь і ви. Всю необхідну інформацію можна знайти на офіційному сайті та спільноті Facebook.

Читайте також

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

На eSPORTconf Ukraine виступить експерт з IT- та спортивного права Ірина Сергієнко

Підсумки презентації Nintendo Switch

Колишні працівники Crytek Sofia відроджують Black Sea Studios

Популярне