Конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 скликає гостей

793a38365383cead40f5adf30bdb0511

Вже другий рік поспіль, найбільша в Україні конференція ігрових розробників Games Gathering збере в своїх стінах кращих професіоналів вітчизняної ігроіндустрії. І, в порівнянні з минулим роком, нам обіцяють більший розмах, з понад 36-ма лекціями, VR-зоною та спеціальними стендами інді-розробників.

Протягом трьох днів конференції лектори доповідатимуть на теми ґейм-дизайну, програмування, арту, маркетингу VFX, VR, QA тощо. Всі доповідачі мають за своєю спиною значний досвід у складі таких компаній, як Wargaming, Crytek, Ubisoft, 4A Games, King, Red Beat, Playrix, iLogos, Murka.

Новинкою конференції стане Indie Blast, на який зареєструвалося понад 25 молодих команд інді-розробників. Організатори заходу нададуть новачкам безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів та знаходження потенційних інвесторів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Хедлайнером ж стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам минулорічної зустічі. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом в готелі «Русь», де й відбуватиметься конференція, очікується понад 900 гостей з 130 українських та іноземних компаній, тож приєднуйтесь і ви. Всю необхідну інформацію можна знайти на офіційному сайті та спільноті Facebook.

Читайте також

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

У Hunt: Showdown знайшли оселю Шрека

Трилогія Crysis Remastered з’явиться у продажу восени

Ремастер Crysis 2 вийде цього літа?

Crysis Remastered отримала підтримку DLSS

Crysis

Crysis Battle Royale, Ryse 2, мобільна Hunt — над чим ще працювали Crytek?

Crysis

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: