Конференція ігрових розробників Games Gathering 2016 скликає гостей

793a38365383cead40f5adf30bdb0511

Вже другий рік поспіль, найбільша в Україні конференція ігрових розробників Games Gathering збере в своїх стінах кращих професіоналів вітчизняної ігроіндустрії. І, в порівнянні з минулим роком, нам обіцяють більший розмах, з понад 36-ма лекціями, VR-зоною та спеціальними стендами інді-розробників.

Протягом трьох днів конференції лектори доповідатимуть на теми ґейм-дизайну, програмування, арту, маркетингу VFX, VR, QA тощо. Всі доповідачі мають за своєю спиною значний досвід у складі таких компаній, як Wargaming, Crytek, Ubisoft, 4A Games, King, Red Beat, Playrix, iLogos, Murka.

Новинкою конференції стане Indie Blast, на який зареєструвалося понад 25 молодих команд інді-розробників. Організатори заходу нададуть новачкам безкоштовні стенди для демонстрування своїх продуктів та знаходження потенційних інвесторів. Крім того, всі проекти візмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від партнерів і спонсорів Games Gathering 2016.

Хедлайнером ж стануть ґейм-батли, що дуже сподобались учасникам минулорічної зустічі. Йдеться про арт-батли та батли, присвячені ігровому дизайну: протягом 3–4 годин, виконуючи каверзні завдання батл-майстрів, учасники боротимуться за цінні призи. Цього року заплановано 4 ґейм-батли різного рівня складності.

Загалом в готелі «Русь», де й відбуватиметься конференція, очікується понад 900 гостей з 130 українських та іноземних компаній, тож приєднуйтесь і ви. Всю необхідну інформацію можна знайти на офіційному сайті та спільноті Facebook.

Читайте також

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

The legend of Zelda: Breath of the wild. Деталі і секрети, які ти не помітив! | Nikattica

legend of zelda facts play ua

Пограв у Hollow Knight? Ти точно щось пропустив! | Деталі гри та дрібка лору від Nikattica

hollow knight facts play ua

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

У Hunt: Showdown знайшли оселю Шрека

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: