Повний крос-плей у Rocket League з’явиться наступного року

Однією з проблем кросс-плей системи у Rocket League є те, що гравці на різних платформах не можуть попередньо зібратися в групу та запустити пошук матчів, бо наразі існує два різних крос-плеї: ПК + PS4 та ПК + Xbox + Switch. Для вирішення проблеми розробники із Psyonix вигадали систему RocketID. Вона дозволятиме гравцям різних платформ попередньо об’єднуватися для гри в одній команді.

Cистему обіцяли ввести до кінця цього року. Однак, з останнього допису в блозі Rocket League, стало відомо, що введення цієї системи переноситься на 2019 рік.

Це було важке рішення, однак ми хочемо доробити систему. Зробити її більш інтуїтивною та стабільною. Хочемо відполірувати її перед релізом.

Psyonix

Відкладання запуску системи не є чимось критичним для студії. Скоріш за все, це пов’язано із запуском повноцінної системи крос-плею, бо нещодавно у Sony дозволили грати у Fortnite з іншими консолями. Тож, із запуском RocketID, гравці PS4 зможуть змагатися із «футболістами» на Xbox One та Nintendo Switch.

Нагадаємо, що раніше гравці на PS4 змагалися лише з користувачами PC. На Xbox One та Nintendo Switch вже давно є повноцінний кросс-плей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Джон Сіна з’явиться у Fortnite

Без назви 1

2K створюють власну Rocket League із мотоциклами майбутнього

Tron

Нову подію в Rocket League присвятили Гелловіну та Бетмену

Rocket League

WePlay Esports Invitational з Rocket League — як це було?

Rocket League WePlay

Rocket League перенесуть на Unreal Engine 5, але не скоро

Rocket League для PS5 працюватиме у 60 і 120 FPS

Rocket League