Повний крос-плей у Rocket League з’явиться наступного року

Однією з проблем кросс-плей системи у Rocket League є те, що гравці на різних платформах не можуть попередньо зібратися в групу та запустити пошук матчів, бо наразі існує два різних крос-плеї: ПК + PS4 та ПК + Xbox + Switch. Для вирішення проблеми розробники із Psyonix вигадали систему RocketID. Вона дозволятиме гравцям різних платформ попередньо об’єднуватися для гри в одній команді.

Cистему обіцяли ввести до кінця цього року. Однак, з останнього допису в блозі Rocket League, стало відомо, що введення цієї системи переноситься на 2019 рік.

Це було важке рішення, однак ми хочемо доробити систему. Зробити її більш інтуїтивною та стабільною. Хочемо відполірувати її перед релізом.

Psyonix

Відкладання запуску системи не є чимось критичним для студії. Скоріш за все, це пов’язано із запуском повноцінної системи крос-плею, бо нещодавно у Sony дозволили грати у Fortnite з іншими консолями. Тож, із запуском RocketID, гравці PS4 зможуть змагатися із «футболістами» на Xbox One та Nintendo Switch.

Нагадаємо, що раніше гравці на PS4 змагалися лише з користувачами PC. На Xbox One та Nintendo Switch вже давно є повноцінний кросс-плей.

Читайте також

У Rocket League з’явився мультиплатформовий кроссплей за участю PlayStation

PlayNews #321 — Battlefield 5, Mutant Year Zero, FoxTail

Навесні у Rocket League нарешті з’явиться турнірний режим

Rocket League

Цьогоріч Rocket League все ж реалізує кросплатформовий мультиплеєр

Кількість гравців Rocket League сягнула позначки 40 мільйонів

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Друга річниця Rocket League

Наступного тижня Rocket League отримає новий режим Dropshot

Популярне