Максим Оса повертається у свіжому виданні, цього разу від UA Comix та Red Room Comix

Видавництво UA Comix у співпраці з молодим видавництвом Red Room Comix започатковує нову серію — «Українські Мальописи». Чим вона вирізнятиметься і у чому суть — поки не повідомляють. Попри те відомо, що уже скоро на нас чекають нові анонси та конкретно ця серія активно розвиватиметься. З оглядки на те, що перший тайтл — перевидання твору, що вже видавався, ймовірно ця тенденція зберігатиметься надалі та описуватиме серію загалом.

Цим першим тайтлом стане «Максим Оса», за авторством Ігоря Баранька. Цей автор знаний не тільки в Україні, а й у світі і славиться своїми пропрацьованими історіями та крутим малюнком. Свого часу цю роботу планували екранізувати, але проект тимчасово зупинили. Короткий опис у роботи такий:

Козак Максим Оса прибув на суд Божий року 1636. Якби не так?! Оповідки про смерть, як і вона сама, для козаків такого штибу дещо перебільшено. Як це смерть? І без небезпеки, загадок, вродливих та звабливих жінок, колотнечі, метушні та бійок?! Здається, ще зарано грати із кістлявою у кості і розповідати Святому Петру про свої походеньки, бо смерть – це лише початок пригоди!

Передзамовити примірник ви можете уже зараз, ось посилання. Зараз вартість складає 150 грн, замість 250. Усі передзамовники отримають деякі бонуси, але поки невідомо які і тільки-но дізнаємося — ціну піднімуть. Тож не зволікайте. Приблизну дату виходу поки не повідомляють.

Читайте також

Інтерв’ю: Макс Сір | Автор мальописів «Гамлет», «Нуар-хроніка про шматочок піци»

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

«Ніхто» Випуск 01 | Огляд мальопису італійського автора

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Захисник вогню. Том 2

«Серед Овець» Випуск 04 | Огляд мальопису

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Подкаст Вахмурки №13 — Подорож до вогнів (інтерв’ю з представниками видавництва Northern Lights)

Вахмурки

Огляд коміксу «Marvel 1602»

Marvel 1602