Максим Оса повертається у свіжому виданні, цього разу від UA Comix та Red Room Comix

Видавництво UA Comix у співпраці з молодим видавництвом Red Room Comix започатковує нову серію — «Українські Мальописи». Чим вона вирізнятиметься і у чому суть — поки не повідомляють. Попри те відомо, що уже скоро на нас чекають нові анонси та конкретно ця серія активно розвиватиметься. З оглядки на те, що перший тайтл — перевидання твору, що вже видавався, ймовірно ця тенденція зберігатиметься надалі та описуватиме серію загалом.

Цим першим тайтлом стане «Максим Оса», за авторством Ігоря Баранька. Цей автор знаний не тільки в Україні, а й у світі і славиться своїми пропрацьованими історіями та крутим малюнком. Свого часу цю роботу планували екранізувати, але проект тимчасово зупинили. Короткий опис у роботи такий:

Козак Максим Оса прибув на суд Божий року 1636. Якби не так?! Оповідки про смерть, як і вона сама, для козаків такого штибу дещо перебільшено. Як це смерть? І без небезпеки, загадок, вродливих та звабливих жінок, колотнечі, метушні та бійок?! Здається, ще зарано грати із кістлявою у кості і розповідати Святому Петру про свої походеньки, бо смерть – це лише початок пригоди!

Передзамовити примірник ви можете уже зараз, ось посилання. Зараз вартість складає 150 грн, замість 250. Усі передзамовники отримають деякі бонуси, але поки невідомо які і тільки-но дізнаємося — ціну піднімуть. Тож не зволікайте. Приблизну дату виходу поки не повідомляють.

Читайте також

«Буйвітер» повертається: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА перевидасть культовий український мальопис 1990-х

Буйвітер

Кіноадаптацію українського коміксу «Максим Оса та золото Песиголовця» покажуть у кіно 13 жовтня до Дня українського козацтва

Максим Оса та золото Песиголовця

Книги MAL’OPUS подорожчають з 15 серпня

Scott Pilgrim

UA Comix відкрили передзамовлення на мальопис «Химерники». І уже встигли його закрити

Химерники

«Видавництво» підійме ціни на свої книги з наступного тижня

Світ Едени

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Чі. Життя однієї киці

«Видавництво» відкрило передзамовлення на продовження пригод Елі й Ґастона

Еллі й Ґастон: Ліс Спогадів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: