На Comic Con Ukraine буде музей «Зоряних війн» площею 200 квадратних метрів!

На Comic Con Ukraine розгорнеться музей «Зоряних Війн» з десятками деталізованих експонатів ручної роботи, що створені, зокрема, командою конструкторів з Польщі — Yavin (так, саме як планета з всесвіту «Зоряних війн»). Також свою лепту до наповнення музею експонатами внесла команда 501st Legion Ukrainian Outpost — частина міжнародної благодійної організації, члени якої створюють репліки костюмів лиходіїв зі всесвіту «Зоряних Війн»: від штурмовиків до Лордів Ситхів. Їхні деталізовані образи часто доповнювали фестивалі і тематичні заходи по всій Україні.

Адам, Бернард і Марек будують моделі з усього, що потрапить під руку. Більше 10 років вони збирали власну колекцію по «Зоряним Війнам», відвідали багато виставок та фестивалів у різних частинах світу. Моделі завоювали безліч нагород у конкурсах, про них писали польські та іноземні журнали, вони навіть брали участь у зйомках телевізійної реклами. Більше того, деякі моделі підписані акторами, режисерами та іншими видатними діячами всесвіту «Зоряних Війн»! На виставці буде чимало експонатів, тому дуже важко виділити щось конкретне серед їхнього різноманіття. Наприклад, на вас чекатиме величезна модель «Тисячолітнього Сокола» в масштабі 1:14. Його побудова тривала 3 роки, а складається космічний човен виключно з картону.

А найприємніше те, що вхід до музею буде вільним для усіх відвідувачів Comic Con Ukraine, що дозволить вам уникнути чергового вибору: “Купити круту футболку з Йодою чи піти глянути на костюм Дарта Мола”. То ж поспішайте купити квитки на Comic Con Ukraine, зробити це можна за посиланням.

Comic Con Ukraine 2018 | Інші матеріали

Читайте також

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Comic Con Ukraine цього року не відбудеться

Подкаст «Баляндраси» #41 – Дмитро Данилюк [Карантин Edition]

Вахмурки №8 — Чи буде Comic Con Ukraine 2020? (інтерв’ю з Артемом Прядкою)

Вахмурки

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

(18+) Як робити веб-комікси про красивих дівчат у 2019 і нікого не образити?

Jago Dibuja (Яґо Дібуха) / Living with Hipstergirl and Gamergirl

З’явилися перші подробиці Comic Con Ukraine 2020!

Бути ґеймером у 56 — цілком нормально (Comic Con Ukraine 2019)

Павло ArCher P Бондарчук / Ageless Shooters