На Comic Con Ukraine буде музей «Зоряних війн» площею 200 квадратних метрів!

На Comic Con Ukraine розгорнеться музей «Зоряних Війн» з десятками деталізованих експонатів ручної роботи, що створені, зокрема, командою конструкторів з Польщі — Yavin (так, саме як планета з всесвіту «Зоряних війн»). Також свою лепту до наповнення музею експонатами внесла команда 501st Legion Ukrainian Outpost — частина міжнародної благодійної організації, члени якої створюють репліки костюмів лиходіїв зі всесвіту «Зоряних Війн»: від штурмовиків до Лордів Ситхів. Їхні деталізовані образи часто доповнювали фестивалі і тематичні заходи по всій Україні.

Адам, Бернард і Марек будують моделі з усього, що потрапить під руку. Більше 10 років вони збирали власну колекцію по «Зоряним Війнам», відвідали багато виставок та фестивалів у різних частинах світу. Моделі завоювали безліч нагород у конкурсах, про них писали польські та іноземні журнали, вони навіть брали участь у зйомках телевізійної реклами. Більше того, деякі моделі підписані акторами, режисерами та іншими видатними діячами всесвіту «Зоряних Війн»! На виставці буде чимало експонатів, тому дуже важко виділити щось конкретне серед їхнього різноманіття. Наприклад, на вас чекатиме величезна модель «Тисячолітнього Сокола» в масштабі 1:14. Його побудова тривала 3 роки, а складається космічний човен виключно з картону.

А найприємніше те, що вхід до музею буде вільним для усіх відвідувачів Comic Con Ukraine, що дозволить вам уникнути чергового вибору: “Купити круту футболку з Йодою чи піти глянути на костюм Дарта Мола”. То ж поспішайте купити квитки на Comic Con Ukraine, зробити це можна за посиланням.

Зона Star Wars на Comic Con Ukraine

💫 Ми довго та наполегливо готувалися до презентації цього вражаючого проекту. І нарешті можемо про нього розповісти.⭐ На Comic Con Ukraine розгорнеться музей «Зоряних Війн» з десятками деталізованих експонатів ручної роботи. Для цього ми запросили команду конструкторів з Польщі — Yavin (так, саме як планета з всесвіту «Зоряних війн») 🇵🇱🔥 Цей проект здивує та потішить не лише фанатів космічної саги, а й всіх відвідувачів фестивалю.Адам, Бернард і Марек будують моделі з усього, що потрапить під руку. Більше 10 років вони збирали власну колекцію по «Зоряним Війнам», відвідали багато виставок та фестивалів у різних частинах світу. Моделі завоювали безліч нагород у конкурсах, про них писали польські та іноземні журнали, вони навіть брали участь у зйомках телевізійної реклами. Більше того, деякі моделі підписані акторами, режисерами та іншими видатними діячами всесвіту «Зоряних Війн»! Важко виділити щось конкретне серед різноманіття експонатів. Наприклад, на вас чекатиме величезна модель «Тисячолітнього Сокола» в масштабі 1:14. Його побудова тривала 3 роки, а складається космічний човен виключно з картону. 🤯Чи вас більше зацікавить «Зоряний Винищувач» — одна з найпотужніших бойових одиниць Імперії? Його модель також є в колекції польських конструкторів, і вони з радістю представлять її на нашому фестивалі. А, можливо, магістр Йода, деталізація якого захоплює подих? R2-D2, R5-D4, макети зброї, репліка дроїда, баржа Джабби Хатта, пісочний краулер джав, моделі винищувачів, АТ-АТ — перелік займе дуже багато часу. 🤖🌚 Хороша новина — обирати, що саме ви хочете побачити непотрібно! На фестивалі розташується понад 200 квадратних метрів справжнісінького музею «Зоряних Війн». Відвідування виставки не є обмеженим і буде включене до вхідного квитка на Comic Con Ukraine.До виставкової території також буде залучена команда 501st Legion Ukrainian Outpost — частини міжнародної благодійної організації, члени якої створюють репліки костюмів лиходіїв зі всесвіту «Зоряних Війн»: від штурмовиків до Лордів Ситхів. Їхні деталізовані образи часто доповнювали фестивалі і тематичні заходи по всій Україні. З допомогою 501-го Легіону ми створимо надзвичайно реалістичну інсталяцію фантастичного всесвіту Джорджа Лукаса, у який ви зможете зануритися на 💯%. Плануйте свій час, аби обов’язково потрапити на Comic Con Ukraine у вересні. Сотні дивацтв та тисячі хвилин щастя чекатимуть на вас. ⚡ Хочете дізнатися більше? Дивіться наше нове відео! ⚡Придбати квиток: https://kiev.karabas.com/comic-con-ukraine#ComicConUkraine #ComicConUkraine2018 #CCU #CCU2018 #starwars #ccu2018_guests #ccu2018_specials

Gepostet von Comic Con Ukraine am Montag, 30. Juli 2018

Comic Con Ukraine 2018 | Інші матеріали

Читайте також

(18+) Як робити веб-комікси про красивих дівчат у 2019 і нікого не образити?

Jago Dibuja (Яґо Дібуха) / Living with Hipstergirl and Gamergirl

З’явилися перші подробиці Comic Con Ukraine 2020!

Бути ґеймером у 56 — цілком нормально (Comic Con Ukraine 2019)

Павло ArCher P Бондарчук / Ageless Shooters

Таня Приймич. Живопис, екшн і чудовиська

Таня Приймич, Comic Con Ukraine 2019

«Захисник Вогню» — український комікс, заборонений в Ірані

Іман Тадайон / Захисник Вогню

Comic Con Ukraine 2019: тішимося, згадуємо, радіємо [Подкаст]

Comic Con Ukraine 2019

Кoro. Голуб Геннадій та правила виживання в сучасному світі

Тетяна Хлонь (Koro)

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Популярне