Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

На фестивалі FANCON вас чекатимуть не лише тематичні стенди, косплеєри, презентації ігор, зустрічі з популярними письменниками і ютуберами, концерт ігрової музики від LUMOS Orchestra та чимало інших розваг, а й можливість здобути унікальну консоль Xbox Series X, стилізовану під контейнер для артефактів за мотивами гри S.T.A.L.K.E.R.

Консоль виготовили в єдиному примірнику спеціально для збору коштів на підтримку українських військових, який проводять організатори FANCON разом із ютубером і волонтером OLDBoi. Варто зауважити, що кастомізація консолі виконана за згоди GSC Game World у майстерні Game Fan Craft.

Для перевтілення консолі було використано деталі справжніх радіологічних приладів, лого івенту стилізували під логотипи старих холодильників, а сам артефакт світиться й обертається (але, на щастя, не становить жодної загрози вашому здоров’ю). 

А ще на консолі є табличка подяки невідомому Сталкеру від 3 ОШБр, адже “контейнер” розіграють серед усіх, хто долучиться до збору коштів на закупівлю FPV дрони і супутнього обладнання для 3 ОШБр ЗСУ. Умови розіграшу й необхідні посилання ви можете знайти ось тут.

Ім’я ж власника консолі, що переможе у розіграші, оголосять 31 травня. А сам “контейнер” покажуть 8-9 червня на фестивалі FANCON у Києві.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2