На шляху до нескінченної насолоди: дослідження пролонгаторів та їх різновидів

Автор 6 місяців тому

Більшість вважає, що хороший секс має бути тривалим. Поспішаємо заспокоїти вас – стандартів у цій галузі не існує. Все залежить від партнерів, рівня їхнього лібідо, віку, фізичного стану тощо. Замислитись про тривалість статевого акту слід лише в тому випадку, якщо вона не задовольняє обидві сторони. Ми розповімо, як продовжити статеву активність у чоловіків.

Що таке пролонгатор і кому знадобиться

Передчасна еякуляція може стати перепоною на шляху до хорошого сексу. Пролонгатори – це спеціальні засоби, які допомагають відстрочити момент еякуляції, тим самим продовжити статевий акт. Існують препарати для вживання всередину, які блокують вироблення серотоніну, тим самим віддаляючи кульмінацію. Засоби для зовнішнього застосування містять компоненти, які знижують чутливість рецепторів, що також подовжує статевий акт. Працюють подібні засоби швидко та доступні у кількох формах випуску.

Пролонгатори: класифікація засобів

Залежно від форми випуску, виділяють такі пролонгуючі засоби:

 • Креми. До їх складу входять природні чи синтетичні анестетики. Наприклад, лідокаїн, ментол і т.д.
 • Гелі. Засоби на основі біополімерів, які можуть використовуватися як лубриканти. До їх складу також входять добавки, що анестезують.
 • Спреї. Одна із найзручніших форм випуску. Спреї найчастіше містять 8% розчин лідокаїну і починають «працювати» через 20-30 хвилин після розпилення.

Пролонгатори: народні засоби для справжніх чоловіків

Збільшення тривалості статевого акту можливе не лише за допомогою спеціальних засобів. Щоб пролонгувати його, можна використовувати такі методи:

 • Презервативи. З їхньою допомогою можна знизити чутливість нервових закінчень. Особливо вираженим буде ефект, якщо використовувати презервативи для анального сексу, які мають більшу товщину стінок.
 • Мастурбація. Дуже часто передчасна еякуляція трапляється через нерегулярні статеві стосунки. Якщо у вашому житті секс буває не часто, то за день до передбачуваного акту або безпосередньо перед ним помастурбуйте, щоб зняти сексуальну напругу. Мастурбація допоможе навчитися контролювати ерекцію та еякуляцію.

Як продовжити статеву активність ще? Це спеціальні техніки, практикуючи які можна максимально відстрочити момент еякуляції. Рекомендуємо потренуватися самостійно під час мастурбації, а потім застосувати їх під час статевих контакту.

Одна з найефективніших технік – «стоп-старт». Чоловік має припинити стимуляцію тоді, коли відчуває наближення оргазму. Коли збудження знизиться, можна буде продовжити статевий акт.

Згідно з іншою технікою, потрібно зробити глибокий вдих у момент, коли ви відчуєте наближення оргазму. Можна зробити один або серію вдихів – це розслабляє. Допоможе відстрочити момент еякуляції повільне проникнення – одна фрикція має тривати не менше 3 секунд.

Рекомендуємо навчитися робити паузи. У такі моменти можна переключити свою увагу на інші види діяльності, наприклад, пестити ерогенні зони на тілі жінки або дозволити робити їй те саме, але при цьому дати відпочити статевому органу.

Діючим способом продовжити статевий акт є ерекційні кільця, яким присвячено наступний розділ.

Сучасні девайси на допомогу чоловікам

Ерекційне кільце – це пристосування у вигляді кільця, яке надягають на основу статевого органу до і під час сексу. Кільця можуть бути простими або багатофункціональними, але їх основне призначення – продовжити статевий акт за рахунок зменшення відтоку венозної крові зі статевого органу.

Оптимальним вибором для початківців є кільця з м’якого силікону, а досвідченішим виробники пропонують вироби із жорстких матеріалів, наприклад, металеві кільця. Силіконові кільця вважаються класичними або базовими моделями, але насправді їх асортимент дуже широкий.

Основні різновиди кілець

 • Класичний. Гладкі вироби з еластичного матеріалу без елементів, що забезпечують додаткову стимуляцію.
 • Стимулюючі. Як додаткові елементи для стимуляції чутливих зон можуть використовуватися шипи, намистини і т.д. Метою є стимуляція нервових закінчень у чоловіка і жінки.
 • З петлею для мошонки. Петля надягається на мошонку і допомагає відстрочити момент еякуляції. Кільце для продовження акту можна використовувати і як іграшку, що забезпечує додаткову стимуляцію під час секс-ігор.
 • Лассо. Ще один різновид інтимної іграшки, конструкція якого дозволяє регулювати ступінь стиснення статевого органу. Його можна порекомендувати тим, хто має труднощі з підбором кільця під діаметр статевого органу.
 • З анальною пробкою. Цікава модель, використовуючи яку вдається поєднати класичний статевий акт із анальними задоволеннями. Кільце для ерекції використовується як завжди, а пробка дозволяє підсилити приємні відчуття під час акту.
 • Зі стимулятором точки G. Інтимний девайс з невеликим вібратором, який під час статевого акту стимулює ділянку, де знаходиться точка G та головку статевого члена.

Як бачите, передчасна еякуляція не є вироком. Існує безліч способів продовжити статевий акт, багато з яких ви можете випробувати вже сьогодні. Не забувайте, що в інтимній сфері немає еталонів, а показником якісного сексу є сексуальне задоволення обох сторін. До цього ви й маєте прагнути.

Disqus Comments Loading...