NaVi вийшли в ґранд фінал WePlay Clutch Island

Після поразки в груповому етапі, яка принесла колективу української організації безліч проблем, колектив зробив певні висновки стосовно стилю гри та практично за 24 години після першої поразки ми побачили гру, гідну чемпіонів.

Нагадаємо, що перший матч для Natus Vincere в рамках турніру WePlay Clutch Island закінчився поразкою. Кожен наступний програш команди в цій стадії турніру автоматично означав виліт зі змагань, що поставило би хрест на довгому шляху до чемпіонату світу.

Спіткнувшись в цьому матчі та отримавши масу критики в свій бік, хлопці зробили висновки за просто феноменально короткий відрізок часу і вже на наступний день почали свою переможну ходу. Команда з легкістю обіграла Hard Legion та перемогла у “матчі за життя” проти GambitYoungsters. 

Друга стадія турніру, де всі колективи розпочали свої виступи у верхній сітці, також стала проблемною для NaVi. Цього разу каменем спотикання стали Nemiga Gaming. Поразка у цьому матчі давала можливість продовжити свою участь на турнірі, але вже в нижній сітці, де один програш означає виліт із змагань. 

Зібравши силу волі в кулак, Natus Vincere все ж змогли перемогти, а цей матч можна назвати одним з найбільш емоційніших як для гравців, так і для глядачів.

Поразка на першій карті з рахунком 16-11 та дві перемоги на додаткових раундах наступних карт з рахунками 22-20 та 19-16 запам’ятаються нам надовго.

Матч фіналу верхньої сітки також подарував глядачам три карти. Цього разу суперником NaVi став колектив Virtus.pro. Перемога в цій зустрічі гарантувала дорогу в ґранд фінал з однією автоперемогою, а програш — додатковий матч у нижній сітці. 

Цього разу доля посміхнулась українській організації. Хлопці перемогли своїх опонентів з рахунком 2-1 по картах та вже очікують на свого противника в ґранд фіналі. 

Якщо не брати до уваги благодійний турнір Gamers Without Borders, то цей ґранд фінал для Natus Vincere — перший за останні три місяці. 

Останній раз хлопці потрапляли в фінальну частину будь-якого турніру ще до впровадження жорсткого карантину. Тоді Natus Vincere брали участь у IEM Katowice 2020, де й стали чемпіонами.

Фінал турніру WePlay Clutch Island розпочнеться 28 червня о 21:00. Хто стане противником для української організації, ми дізнаємось після фіналу лузерів, де змагатимуться TeamSpirit та Virtus.pro. Також, перед фінальним поєдинком проведуть матч за 5-6 місця між Espada та GambitYoungsters.

Читайте також

HLTV назвали найкращого гравця 2020 року в CS:GO

ZywOo

NAVI стали чемпіонами OGA Dota Pit

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

NaVi 2010 vs NaVi 2020: Українська організація влаштує двобій легендарних команд

Edward повертається у CS:GO?

Найкращі моменти Natus Vincere на WePlay Clutch Island

Navi

Natus Vincere — переможці RMR турніру WePlay Clutch Island

S1mple

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: