Не баґ, а фіча: самонавідний кейс-убивця з Hitman 2 стане офіційною зброєю

Агент 47 здатен вбити свою ціль чим-завгодно: свинцем, ножем, рибою, тістечком — проте найбільше уваги дісталося самонавідному кейсові, який завжди влучав у голову мішені. Ось вам відео:

Проблема виникала через особливість ігрової логіки: валізка (власне, як і будь-який інший предмет, який можна жбурнути) фіксувався на жертві й переслідував ї попри всі перешкоди, оминаючи кути й стіни. Згодом недолік виправили, однак кейс-убивця залишився в серцях гравців.

Втім, розробники вирішили ощасливити спільноту, тож 8 серпня Hitman 2 отримає набір випробувань під каламбурною назвою “Best Case Scenario”, а сам кейс — точніше бойовий ґаджет ICA Executive Briefcase MKII — й увійде до переліку основної зброї.

До всього, у серпні гравців чекають нові контракти, мапи для режиму Escalation, ексклюзивні цілі та багато іншого — повний перелік і дати виходу нового контенту можна знайти на офіційному сайті 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Трилогію Hitman об’єднають в одну гру — World of Assassination

Hitman

Що отримають підписники PS Plus у вересні

Hitman 2

Hitman 3 не отримає нових локацій, зате суттєво поліпшить старі

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Hitman “схудне” з виходом третьої частини

Hitman Серіал

Перша місія Hitman III пройде в Дубаї

Hitman 3 офіційно підтверджено, але Hitman 2 ще святкує

Hitman 2 відправить Агента 47 у відпустку і перетворить на шамана

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: