web analytics

Не Зібров, але теж гарно: зірки heavy metal завітають до коміксів DC

Практика запрошення до співпраці співаків не нова для індустрії коміксів. Наприклад, Marvel видавали кросовер Карателя та Емінема у травні 2009 року, а у січні 2021 року світ побачив комікс “КіберКрай з Павлом Зібровим у головній ролі від українського видавництва The Will Production. Невгамовні ж DC Comics у співпраці з гучними (в усіх сенсах) легендами рок-музики створили Dark Nights: Death Metal – Band Edition. Це лімітоване міжнародне видання нещодавнього успішного коміксу Dark Nights: Death Metal, де кожен зі сімох випусків має нову тематичну обкладинку. Доступні вони будуть в Аргентині, Бразилії, Іспанії, Італії, Німеччині, Мексиці, Туреччині та Франції вже цього березня.

На кожній обкладинці провідними художниками коміксів зі всього світу зображено когось з легенд жанру геві-метал, від класичних витоків до сучасних зірок:

  • №1 — Megadeth від Хуанхо Ґарнідо;
  • №2 — Ghost від Вертера Делл’ Едера;
  • №3 — Lacuna Coil від Timpano і Антоніо Ф’юзо;
  • №4 — Opeth від Матьє Лоффре;
  • №5 — Sepultura від Albuquerque і Педро Мауро;
  • №6 — Dream Theater від Санті Касас;
  • №7 — Оззі Озборн від Марко Мастраццо.

Комікс із малюнком Ґреґа Капулло за сценарієм Скотта Снайдера виходив з червня 2020 по січень 2021 року. Це продовження серії Dark Nights: Metal, яке розповідає про загрозу всьому мультивсесвіту в обличчах Бетмена, Що Сміється (варіант Бетмена з Землі Мінус-22, якого Джокер перетворив у щось гірше від себе) і Перпетуї — істоти з шостого виміру, яка створила сучасний мультивсесвіт DC. Епічні події коміксу подекуди надихалися піснями і візуальним стилем жанру геві-метал.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Людина-кросовер: помер актор та комік Річард Белзер

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

james gunn

Помер легендарний сценарист коміксів Алан Ґрант

У GOG безкоштовно роздають VirtuaVerse!

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

Хто всі ці люди: кого показали в трейлері “Чорного Адама”

Black Adam

Netflix безкоштовно виклали на YouTube нову серію “Любов, смерть і роботи”

Love Death + Robots

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman