Нова книга Джейсона Шраєра вийде навесні 2021 року

У 2017 році світ побачила книга відомого ігрового журналіста та інсайдера Джейсона Шраєра під назвою “Кров, піт та пікселі”. Вона розповідає про важкий творчий шлях виробництва кількох відомих ігор. Автор книги опитав чимало ігротворців і розповів дійсно цікаві історії.

Нещодавно Джейсон розповів, що вже наступного року вийде його друга книга. Вона отримає назву PRESS RESET: Ruin and Recovery, і попри любов журналіста до теми наднормової роботи, розповість про дещо інше. А саме про ігротворчі студії, які вимушені були закритися, і про те, як продовжувався шлях розробників з цих студій. Також будуть висвітлені такі теми, як неналежна поведінка видавців, невиплата заробітної плати та багато інших конфліктів.

Наразі відомо лише про 4 закриті студії, історії яких буде висвітлено: Irrational Games (Bioshock Infinite), Visceral (Dead Space), 38 Studios (Kingdoms of Amalur) та Junction Point Studios (Epic Mickey). Інші студії, про які написано в PRESS RESET: Ruin and Recovery, поки не оголошені.

У США книга з’явиться на полицях книжкових магазинів 11 травня 2021 року. Коли вона дістанеться до наших країв поки що, на жаль, невідомо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Джейсон Шраєр випустить свою нову книгу в росії, пообіцявши віддати прибуток на допомогу Україні

террористи

Джейсон Шраєр анонсував нову книгу — про розквіт і занепад Blizzard Entertainment

activision blizzard

Як Redfall змусила піти понад половину команди розробників і розтоптала надії Microsoft

Redfall

Огляд книги “Натисни Reset: Вигорання та відновлення в індустрії відеоігор”

Мальопус

Уривок книги «Натисни Reset» Джейсона Шраєра від видавництва MAL’OPUS

press reset 1

Джейсон Шраєр працюватиме у Bloomberg

Джейсон Шраєр

Джейсон Шраєр покидає ресурс Kotaku

Джейсон Шраєр