Нова книга Джейсона Шраєра вийде навесні 2021 року

У 2017 році світ побачила книга відомого ігрового журналіста та інсайдера Джейсона Шраєра під назвою “Кров, піт та пікселі”. Вона розповідає про важкий творчий шлях виробництва кількох відомих ігор. Автор книги опитав чимало ігротворців і розповів дійсно цікаві історії.

Нещодавно Джейсон розповів, що вже наступного року вийде його друга книга. Вона отримає назву PRESS RESET: Ruin and Recovery, і попри любов журналіста до теми наднормової роботи, розповість про дещо інше. А саме про ігротворчі студії, які вимушені були закритися, і про те, як продовжувався шлях розробників з цих студій. Також будуть висвітлені такі теми, як неналежна поведінка видавців, невиплата заробітної плати та багато інших конфліктів.

Наразі відомо лише про 4 закриті студії, історії яких буде висвітлено: Irrational Games (Bioshock Infinite), Visceral (Dead Space), 38 Studios (Kingdoms of Amalur) та Junction Point Studios (Epic Mickey). Інші студії, про які написано в PRESS RESET: Ruin and Recovery, поки не оголошені.

У США книга з’явиться на полицях книжкових магазинів 11 травня 2021 року. Коли вона дістанеться до наших країв поки що, на жаль, невідомо.

Читайте також

Джейсон Шраєр працюватиме у Bloomberg

Джейсон Шраєр

Отримайте Cave Story+ безкоштовно та назавжди

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

Ось як працюватиме фоторежим у Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Помер Г’ю Кіяс-Берн — зірка франшизи MAD MAX

GOG поповнилася на Chronos: Before the Ashes, Project Wingman та Sam & Max Save the World

Sam & Max Save the World

У Fall Guys з’являться… Doom Guys. І милі пінгвінятка!

Мультиплеєр Cyberpunk 2077 буде окремою грою