Нова повноцінна частина Heroes of Might & Magic вийде в 2025, але розробляють її росіяни

Неочікувано кіпрсько-російська студія Unfrozen (Iratus: Lord of the Dead) разом із видавництвом Ubisoft анонсували приквел Heroes of Might & Magic: Olden Era, який стане повноцінною новою частиною в серії останні за 9 років, з часів Might & Magic Heroes VII.

Сюжет Heroes of Might & Magic: Olden Era розгортається на планеті Енрот, а саме – континенті Джадам. Він неодноразово згадувався в інших іграх, однак дослідити його досі нікому не вдавалось. Подорожуйте яскравим і динамічним фентезійним світом сповненим див та небезпек, розбудовуйте величні міста-столиці, формуйте потужне військо й беріть участь в епічних тактичних битвах, де герої зустрічаються з міфічними істотами.

В грі буде самітня нелінійна кампанія для одного гравця з необмеженою кількістю випадково згенерованих ігрових сценаріїв та багатокористувацький режим, де ви зможете змагатися з іншими гравцями. Водночас очікується редактор мап, де можна створити власні сценарії та поділитися ними з усією спільнотою. Складність обіцяють збалансовану, щоб і новачкам, і загартованим гравцям було однаково цікаво грати. Ігролад урізноманітнили та вдосконали враховуючи побажання шанувальників серії.

У версії для дочасного доступу будуть реалізовані ключові механіки, самітній режим, мультиплеєр та лише частина із запланованого контенту. За рік розробники планують довести гру до версії 1.0, додати більше контенту, функцій і пофіксити баґи. Ціну обіцяють виставити доступною, але ближче до релізу її підвищать.

Реліз Heroes of Might & Magic: Olden Era відбудеться у другому кварталі 2025 року спершу в дочасному доступі на ПК (Steam), але радимо обходити її стороною.

Барлет Ярослав

  • "кіпрсько-російська студія Unfrozen" Зрозуміло! Отже Heroes of Might & Magic ідуть наXYй!

  • Тобто той випадок, коли можна лишатися на класичній третій частині. Подякував за попередження.

    • Перепрошую, а не підкажете, а модифікацію "Horn of the Abyss mod : Heroes of Might and Magic III" теж москалі розробляють?

      • Так, це москальський проект, бо я хотів брати у ньому участь-__-

        Власне п'яті герої теж розроблялися руснею, проте я писав про це у іншому коменті тут же, але який кудись дівся.

        На расії є(у всякому випадку був) дуже об'ємний форум з різними модами на третіх героїв і HotA це один із них.

        Слава тобі Господи що не вийшло.

        • Закрити б їх іще жорсткіше ніж кімівській режим на Кореї. Щоб і вилізти не було куди. Якби можна то й позабирати усе, що вони встигли втягти "Міри танкав" та інше, нехай грають у "гарадкі" і мутузять одне одного палицями, чорти безрогі.

      • Мені невідомо, оригінальна гра наче без їх участі, навіть HD перевидання.

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

21 годину

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

22 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.