Нове доповнення до Battlefield 1 додасть у гру королівську морську піхоту Великої Британії

На деталі щодо нового доповнення для Battlefield 1 не довелося довго чекати. EA повідомила, що саме слід очікувати від Turning Tides та коли.

Здивування викликає графік виходу доповнення. Його реліз розбитий на дві частини: основну, що вийде в грудні, та додаткову, очікувати на яку слід в січні, після Різдва. Серед нововведень першої хвилі будуть: дві мапи (Cape Helles та Achi Baba), операція Gallipoli, ескадрені міноносці типу L, дирижаблі класу С та новий елітний клас бійця Infiltrator.

У новому році гравці отримають шість видів вогнепальної та три ближньої зброї. Вишенькою на торті DLC стане королівська морська піхота Великої Британії в якості нової фракції та ще дві мапи. Окрім вище перерахованого, розробники планують додати нові міні-випробування, спеціалізації, оснащення та режим Conquest Assault, який своїм описом дуже нагадує режим Війни з CoD:WWII.

Як було сказано раніше, доповнення Turning Tides слід очікувати в грудні, а опісля і в січні. Чудовий привід провести трохи новорічного часу в компанії з новим доповненням для Battlefield 1.

Читайте також

EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Battlefield

Обираємо гру року | PUGA 2016

EA розповіла про перше доповнення до Battlefield 1

Обираємо шутер року | PUGA 2016

Відеоогляд Battlefield 1

Стрім Battlefield 1 | ЗАПИС

Огляд Battlefield 1

Оприлюднено ігролад і новий трейлер Battlefield 1

Популярне