Обираємо ігри для святкового 24-годинного стріму (старт 18 квітня об 11:00)

Цілодобовий стрім — вже добра традиція PlayUA. Втім, минулого року з певних причин нам його провести не вдалося, тому цьогоріч їх буде два, по одному на півріччя! І після декількох перенесень, тривалих обговорень та невпинних (і часто невдалих) спроб виспатися перед трансляцією, урочисто оголошуємо, що перший 24-годинний (а заодно і великодній) стрім 2020 року розпочнеться у суботу, 18 квітня, об 11:00 і триватиме до 11 ранку 19 квітня.

Стрімити, як завжди, буде трійця Роман-Олег-Віталій, а от за мікрофоном під час стріму опинитися може будь-хто з редакції.

І ні, ми не будемо всю добу транслювати одну і ту ж гру — вас чекатиме солідна добірка як самітних, так і мережевих проектів (так-так, можна буде приєднатись). А точна їх кількість поки невідома, тому що цього року ми даємо вам змогу обрати, що саме стрімити (звісно, не забувайте, що хтось із стрімерів має цією грою володіти).

*перелік оновлюватиметься тут*

Тож пишіть у коментарях, які ще ігри ви хотіли би побачити та пообговорювати на цілодобовому стрімі — залюбки додамо до переліку, якщо буде така можливість.


Гадаємо, буде не зайвим нагадати вам поширювати звістку про стрім всюди, де тільки можете — раз ми цілимося на рекордну тривалість, то чом би й не встановити рекорд кількості глядачів? ;)

Що ж, тоді до зустрічі в суботу на нашому twitch-каналі:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Різдвяний цілодобовий стрім

24 hours banner

Стрім The Invincible

invincible header

Раллі-рекреації — Стрім EA Sports WRC

Релізний стрім Forza Motorsport

fm8

Дорелізний стрім Assassin’s Creed Mirage (запис)

assassin's creed mirage screenshot 2023.10.01 08.02.42.34

Дорелізний стрім Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — сьогодні о 19:00

cyberpunk77 phantom liberty

Стрім сюжетної кампанії Mortal Kombat 1

mortal kombat 1 beta access explained and how to play 1

Офіційний рестрім Gamescom Opening Night Live 2023 українською

PlayUA ONL Gamescom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: