Олександр Усик з’явиться в Undisputed — першому ААА симуляторі боксу за 12 років

Здавалося би, що симулятори боксу давно вже вмерли, бо після хітової Fight Night Champion 2011 року жодних інших високобюджетних ігор у цій ніші не з’являлося — лише міні-гра в Lost Judgment (наш огляд), якраз-таки натхненна серією Fight Night.

Але 31 січня це нарешті зміниться, бо цього дня в дочасний доступ Steam вийде Undisputed від британської студії Steel City Interactive — перший за довгі роки високобюджетний симулятор боксу, який максимально автентично відтворюватиме цей спорт.

У дочасному доступі гра матиме понад 50 реальних боксерів і боксерок, зовнішність і фізичні показники яких ретельно перенесли до гри. Буде серед них і український боксер Олександр Усик.

Що приємно, розробники роблять наголос на тому, що суть боксу — це не просто бити свого суперника. Undisputed передусім націлена показати тактичну глибину цього саме, тому розробники створили просунуті системи пересування й контролю запасу сил, понад 60 ударів з різних напрямків і підрізними кутами, численні захисні маневри, а також різні дрібнички, які за правильного використання можуть переломити хід бою на вашу користь.

А ще ж у грі будуть детальний збір ігрової статистики для підготовки до наступних матчів, цілком реальні боксерські організації, рефері, коментатри й виробники спортивного спорядження.

Коротше, амбіції в проєкту чималенькі, тож зовсім скоро побачимо, чим стане Undisputed — відродженням ігор про бокс чи навпаки останнім доказом, що цю нішу вже остаточно засипано землею.

Читайте також

PlayUA шукає менеджера соціальних мереж

PlayUA

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

Ігролад Tekken 8 намагаються зробити «агресивнішим»

Tekken 8 Nina Williams

“Гоґвортс, про який ми завжди мріяли” — Перші оцінки Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

The Witcher: Ronin

Видавництво Fireclaw Ukraine дарує знижки у 20% на свій День Народження!

Fireclaw

Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Якого лютневого релізу ви очікуєте найбільше?

Hogwarts Legacy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: