Олександр Усик з’явиться в Undisputed — першому ААА симуляторі боксу за 12 років

Здавалося би, що симулятори боксу давно вже вмерли, бо після хітової Fight Night Champion 2011 року жодних інших високобюджетних ігор у цій ніші не з’являлося — лише міні-гра в Lost Judgment (наш огляд), якраз-таки натхненна серією Fight Night.

Але 31 січня це нарешті зміниться, бо цього дня в дочасний доступ Steam вийде Undisputed від британської студії Steel City Interactive — перший за довгі роки високобюджетний симулятор боксу, який максимально автентично відтворюватиме цей спорт.

У дочасному доступі гра матиме понад 50 реальних боксерів і боксерок, зовнішність і фізичні показники яких ретельно перенесли до гри. Буде серед них і український боксер Олександр Усик.

Що приємно, розробники роблять наголос на тому, що суть боксу — це не просто бити свого суперника. Undisputed передусім націлена показати тактичну глибину цього саме, тому розробники створили просунуті системи пересування й контролю запасу сил, понад 60 ударів з різних напрямків і підрізними кутами, численні захисні маневри, а також різні дрібнички, які за правильного використання можуть переломити хід бою на вашу користь.

А ще ж у грі будуть детальний збір ігрової статистики для підготовки до наступних матчів, цілком реальні боксерські організації, рефері, коментатри й виробники спортивного спорядження.

Коротше, амбіції в проєкту чималенькі, тож зовсім скоро побачимо, чим стане Undisputed — відродженням ігор про бокс чи навпаки останнім доказом, що цю нішу вже остаточно засипано землею.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Xbox Series S: до чого варто готуватись українським гравцям у 2024? (Таємна кімната)

МАЙБУТНЄ xbox series s в Україні у 2024 Огляд українською - BG 3, immortals of aveum

Xbox вводить нову систему покарань для токсичних гравців

ee5a9b8311cfc4bf404b1e6d7ef3962d

На Xbox Showcase не буде CGI-трейлерів — тільки справжні ігрові кадри

xbox

Baldur’s Gate 3 визнано найкращою грою BAFTA Games Awards 2024

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws