Пак оновлень для Animal Crossing: New Horizons дасть змогу стати куратором готельного комплексу, зайнятися городиною та зустріти старих знайомих

На нещодавно анонсованому окремому дайректі по Animal Crossing, Nintendo показала цілу купу свіженького контенту для Animal Crossing: New Horizons. Від безплатних нововведень до масштабного платного доповнення.

Найперш, у Animal Crossing: New Horizons з’являться пам’ятні персонажі з минулих частин франшизи. Кавоман Brewster з власною кав’ярнею, моряк Kapp’n з якими ви відправитеся досліджувати містичні острови та Harv, яка допомагатиме вам вивчати нові стрижки.

Крім нових старих знайомих, оновлення привнесе до гри важливе покращення, що пов’язане з ними. Ви зможете просити Ізабель, щоб жителі вашого острова були найактивнішими у якийсь конкретний період дня. Це нововведення важливе для людей, у яких виходить пограти тільки пізно ввечері і через це вони пропускають помітну частину веселощів.

Найуспішніший капіталіст сучасності, Том Нук, запропонує вам окремий набір приємнощів в кредит. Ви зможете розширити ваш домашній склад з 2400 предметів до 5000 (до антресолі додається балкон), а також кількість мостів та сходів/драбин на вашому острові (з 8 до 10). Згадуючи за склад, варто сказати що на острові можна буде встановити спеціальні локальні склад-варпи, що даватимуть вам доступ до домашнього. Так буде простіше займатися оформленням вашого затишного острівця.

Для любителів загравати з їжею, у Animal Crossing: New Horizons з’явиться можливість зробити власний городик, вирощувати там овочі та робити з них страви. Рецепти яких також попадуть до гри з оновленням. Виростити можна буде також і Gyroid-а.

 

У гру додадуть 12 нових треків та покращений режим камери, що дозволить вам ще краще фіксувати найприємніші моменти вашого перебування на острові. А якщо ви відчуєте втому від експериментів з усіма нововведеннями — забігайте на групові сеанси стретчингу в плазі, де моушин контролем будете розминатися з іншими жителями. Втім, для особливо лінивих дуп, керування розтяжкою кнопками також доступне.

Втім, з неприємного, це стане останнім безкоштовним оновленням до Animal Crossing: New Horizons. Що ж до платного, то приготували ще дещо.

Того ж таки 5 листопада, вийде доповнення Happy Home Paradise, яке коштуватиме $24,99, але також буде доступним як частина розширення Nintendo Switch Online. Фактично, доповнення дасть вам змогу відправитися на роботу.

Роботою тут називають відвідини окремого острівного архіпелагу, де ви працюватимете кураторам острівного готельного комплексу. Ви слухатимете відвідувачів, з’ясовуватимете що їм потрібно і створюватимете для них їхній унікальний ідеальний відпочинок. За свою роботу ви отримуватимете окрему валюту, яку зможете обміняти на додаткове вмеблювання з доповнення. А в підсумку, зі здобуттям досвіду, ви зможете закастомайзити будиночки власних односельчан.

Загалом, якщо ви давно не верталися до Animal Crossing: New Horizons або ж почали відчувати брак контенту у грі — 5 листопада у вас буде привід для святкувань.

Читайте також

Стрім Nintendo Direct Movie

Super Mario Bros. Movie

«Детектив Пікачу 2» нарешті знайшов режисера. Ну, майже

Покемон детектив Пікачу / Pokémon Detective Pikachu (2019)

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

Ігролад нової The Legend of Zelda та Pikmin 4: Підсумки Nintendo Direct ч.2

the legend of zelda tears of the kingdom

Ремастер Metroid Prime та купа перевидань: Підсумки Nintendo Direct ч.1

Metroid Prime

“Каблуками по бордюрам!” Огляд Bayonetta 3

Bayonetta 3

Еволюція Серії. Огляд Pokemon Scarlet & Violet

Pokemon Scarlet & Violet

Microsoft випускатиме Call of Duty не лише на PlayStation, а й на Switch

Call of Duty Modern Warfare 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: