Переродження кіновсесвіту DC: «Загін самогубців» також отримає режисерську версію

Окрилені успіхом руху #ReleaseTheSnyderCut, фани започаткували також хештеґ #ReleaseTheAyerCut. Режисер “Загону самогубців”, Девід Айер, не дарма натякає на “продовження бенкету”, запостивши у своєму Твіттері цікаву гіфку із зображенням Джареда Лето у ролі Джокера. Фактично ж те, що його версія теж побачить світ, вже підтверджено.

Про це заявило видання The Culture Nerd, які винишпорили десь, що студія візуальних ефектів Zoic Studios уже працює над новою версією “Ліги Справедливості” та режисерським варіантом “Загону самогубців”. Неодноразово наголошувалось, що інсайди видання настільки інсайди, що їх подекуди лайкає Зак Снайдер, як це сталося з нещодавньою новиною про можливе повернення Бена Афлека до ролі Бетмена.

Те що базовий варіант його режисерської версії існує, Айер нещодавно підтвердив у Твіттері.

Микола Єрьомін

Кандидат політичних наук, міжнародник, незалежний кінематографіст, перекладач, ретроґеймер, трохи електронний музикант, колекціонер усілякої дивини.

  • Це офіційно, прям точно, точно!? Будь ласка скажить ще це так, як це фейк буде дуже сумно. (

    • Офіційний анонс очевидно, що буде нескоро, бо WB у першу чергу має розігнати "Лігу справедливості". Погодьтеся, було би дивно не випустивши першу "режисерку" (до якої понад півроку) вже розповідати про іншу.

      Але художники спецефектів, які працюють над "Лігою", вже отримали наступне замовлення. Теж від WB. Теж реставраційне.

      Тому так, вкотре склалася ситуація, коли *офіцційного* анонсу нема, але якщо помізкувати, то і так усе стає зрозуміло.

  • якщо це був секретний план із самого початку: випускати так собі фільми щоб потім розігнати хайп навколо власного стрімінгового сервісу анкат(режисерськими) версіями. Ну то так собі план, але поживемо побачимо що там вийде

    • Ні, просто так лягли карти, зокрема карта НВО Мах.

      Стосовно виходу недороблених стрічок, причину виявили вже давно: вище керівництво могло не отримати річні премії з шістьома нулями, якби у вказане вікно не вийшло обіцяного фільму. Тому в той час керівникам кіновідділу WB важливо було випустити фільм вчасно, а його якістю ніхто особливо не переймався — премії дають, але штрафів не виписують.

      Так що перезбір "Ліги" — це таки заслуга пробивних здібності і Снайдера, і фанатської спільноти. Що і тішить, і надихає)

      • ех, а я думав таке тільки у нас буває "неважливо як продукт працює, головне собі премію побільше виписати", шкода

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.