web analytics

Perfect World звільнила більше 1000 співробітників

Китайська компанія Perfect World провела глобальну реструктуризація, звільнивши більше 1000 співробітників та зупинивши розробку кількох ігор.

Як повідомляється, постраждала більшість підрозділів, окрім кіберспортивного. Стосовно розробки One-Punch Man: World та Perfect New World інформація різниться, китайське видання The Paper говорить, що вона продовжується, тоді як Pandaily навпаки, пише про призупинення.

Масові звільнення можуть бути наслідком невтішних фінансових показників, оскільки за 2023 компанія заробила 67,5 млн доларів, що на 64,31% менше ніж було в 2022. Втім, доходи знизилися лише на 7,91%, коли чистий прибуток — на 69,21%.

Компанія Perfect World відома завдяки тому, що має ексклюзивні права на розповсюдження Dota 2 і Counter-Strike 2 у Китаї, також вони розробили популярні MMO Perfect World та Perfect World II, мобільні ігри Swordsman Online, Tower of Fantasy, Persona 5: The Phantom X, Final Fantasy Awakening та мають відділ, який займається кіновиробництвом.

Нагадаємо, що в 2021 році Perfect World вже встигла позбутися свого західного підрозділу продажем холдінгу Embracer Group, який спочатку перейменували в Gearbox Publishing, а пізніше — в Arc Games, оскільки при продажі Gearbox Software компанії Take-Two Interactive холдинг втратив права на бренд Gearbox.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Інді видавництво Humble Games не закрили, але всіх співробітників звільнили

humble games

Apple вклала більше 20 000 000 000$ в кінобізнес, які зовсім не відбилися

appletv

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Закривається анімаційна студія Axis, яка створила перший трейлер Dead Island 2

dead island 2

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends