Перше офіційне фото Джареда Літо в образі Джокера

Сьогодні у своєму Twitter’і Девід Ейр — режисер фільму Suicide Squad, опублікував перше фото Джареда Літо в образі Джокера. Такого Джокера ми ще не бачили, це щось абсолютно нове. Як на мене, це свіжий ковток повітря для персонажа. Після трансвестита в Dallas Buyers Club пан Літо отримав Оскара і довів, що він не тільки хороший музикант, а й різноплановий актор. Що ж, подивимось як Джаред справиться з цією роллю. До слова, саме сьогодні Джокеру, як персонажу, виповнюється 75 років з моменту його першої появи в коміксах.

Suicide Squad з’явиться на великих екранах 5 серпня 2016 року, окрім Джареда Літо у фільмі зіграють Скотт Іствуд, Марґо Роббі, Вілл Сміт, Джей Кортні та інші.

Тарас Пузак

  • Це найбридкіший Джокер. якого я колись бачив... Розумію. що як психопат-вбивця він красивим не повинен бути. але все ж... Хіт Леджер був кращим...

    • Возражаю, Хит Леджер был лучшим Джокером на момент 2008 года. Просто время идёт вперёд, менталитет людей изменяется, и образы героев интерпретируются в соответствии с текущим моментом. В 90-х годах Джокер в исполнении Джека Николсона был босс мафии, Хит Леджер - шизофреник, а этот, современный - просто панк и отморозок.

      • Напевно. Хоча такого Джокера я вперше бачу і на фоні всіх інших він дійсно виділяється.

        • Ну по-перше ніхто не сказав, що це остаточний варіант, а по-друге, головне як Джаред зіграє, як наповнить персонажа, а не як він виглядає...

      • Джокер хоча і псих, шизофренік, жорстокий вбивця. Але у коміксах він досить розумний і хитрий, сподіваюсь саме це Джареду вдасться передати

        • Згідний. Головне аби не перегорів і не переграв як Джим Керрі з Еніґмою наприклад...

  • Якось цікаво ви перекладаєте назви та імена, як на мене, як читається так і пишеть, тобто не Літо, а Лєто, як в оригіналі. Та не розумію ще чому Ультрон а не Альтрон - як і читається?

    • 1. Оригінально якраз Літо правильно. Ви ж не називаєте Пітера Джексона (Peter) Пєтєром?
      2. Тому що корінь "ultra" має стандартне транскрибування в "ультра". Серед трансформерів ви бачили колись Алтра Меґнуса?
      І до слова, Ultron в житті не читається як АлЬтрон.

      • Ви впевнені щодо Джареда? І Google translate вимовляє не Lito, а Лето (Лейто). І ми не називаємо Пітера Пєтєром, бо Peter читається як Пітер. Навіть і тут Ґуґл згоден зі мною.

        • Якщо сам Джаред вимовляє своє прізвище як Літо — він, напевне, знає краще Google'а :)

    • Якщо б вимовляти оригінально, то це б звучало: Джаред Лейто та Алтрон.
      Якщо читати ось так, то принаймні зразу зрозуміло буде іноземцям, та й акцент меньше видно.

  • Думаю, цей Джокер буде найближчим до того коміксового із усіх, які були раніше. Але ці татуювання виглядають справді дещо дивно..)

  • WTF??? Який це Джокер. А ж плакати хочеться коли дивишся на цю фотку. Актор не підходщий на цю роль, і 100% гарантії він не передасть образ з коміксу справжнього Джокера. Який з Джареда Джокер? Смішно просто прям Джим Керрі дечим схожий на нього. ХІт Леджер найкращий Джокер його маневра виконання просто ідеальна була, ніхто не переплюнить і точка!!!!

      • А які тобі аргументи треба? тут всі вже сказали свою думку і я висловив свою думку він не підходить на роль Джокера

        • Насправді, Хіт Леджер неймовірно зіграв Джокера. Але свого Джокера, розумієш? Навіть по зовнішньому вигляду видно, що це буде інший Джокер. Тобто основа та сама, але подати це можна різними формами. Тож у Джареда буде свій Джокер.
          Врешті, був ще Джокер Джека Ніколсона. Скажеш, він там погано його зіграв?

          • З Ніколсона вийшов крутий Джокер, етакий гангстер. Да й "посмішка" була хоч і не канонічна, але вражаюча.

        • "Який з Джареда Джокер? Смішно просто прям Джим Керрі дечим схожий на нього. ХІт Леджер найкращий Джокер його маневра виконання просто ідеальна була, ніхто не переплюнить і точка!!!!"
          Просто, так реагувати на роль у фільмі який ще навіть не бачили - не зовсім правильно, я вважаю. Чомусь нагадало цитату: "Пастернака не читал, но осуждаю".
          PS: Зовні Джокер на цьому фото більш схожий на Джокера з коміксу, особливо своєю "посмішкою", а коли ще правильно одягнуть і причешуть - буде взагалі "караул". Але рано ще робити будь-які висновки.

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

20 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

21 годину

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.