Велетенський і небезпечний Їжак Сонік знову прикрасить Нью-Йорк

25 листопада у Нью-Йорку знову прогремить парад на День Подяки, що його щорічно спонсує мережа супермаркетів Macy’s. Традиційною частиною параду є велетенські повітряні кулі, які зображують персонажів популярної культури і тішать людей, здіймаючись над вулицями міста. Їжак Сонік (Sonic the Hedgehog) з’явиться на цьому параді далеко не вперше і його появі передує трохи страхітлива репутація. У 1993 році під час першої появи кулька що зображує всесвітньо відомого маскота Sega наштрикнулася оком на фонарний стовб і звалилася на голови глядачів. Настільки що дві людини отримали (незначні але все ж) поранення.

Як це не дивно, велетенську фігуру, що її надувають гелієм, було врятовано. Вона продовжувала з’являтись на параді у 1994-1997 рр. Однак репутація аварійного нікуди не зникла. Ба більше — у 1995 році Сонік налітав оком на дерево і падав знову (на щастя того разу ніхто не постраждав). Чому саме з цією фігурою виникали проблеми достеменно невідомо, але коли у 2011 році організатори знову вирішили потішити авдиторію велетенським синім їжаком, від гріха подалі був зроблений новий. Над вулицями Нью-Йорку він пролітав ще два паради у 2012 та 2013 рр.

Саме цей, другий, їжак цьогоріч повернеться на парад. Приводів для цього багато, адже цього року франшиза про Соніка святкує 30 років, а наступного року вийде “Їжак Сонік 2”, сіквел дуже успішної екранізації.

Це не єдина цьогорічна цікавинка щодо пам’ятної дати — у червні саундтреки ігор про Соніка виконав симфонічний оркестр, що можна подивитися безкоштовно на YouTube.

Ті, хто вважають що слухати якісну симфонічну музику у такій компресії — може не злочин, але точно не краща опція змогли зітхнути з полегшенням у вересні, коли концерт було видано повноцінним музичним альбомом.

Читайте також

Чому Сонік розчаровує гравців? / Яка доля чекає на Sonic Frontiers (Rendaros UA)

Санік

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Сумнозвісний «Сонік» 2006 року повернувся на Xbox

Sonic the Hedgehog

«Їжак Сонік 2» став найкасовішою ігровою екранізацією у США

Їжак Сонік

Paramount розробляють третю частину “Їжака Соніка” та спін-офф про Наклза

Їжак Сонік

Тейлз та Наклз приєднуються до веселощів: Перший трейлер «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік

Трейлер фільму “Їжак Сонік 2” буде показано на The Game Awards

fgfvoqiviauftw01 895x375

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: